Advertising

Zengin arap hatunlarla 2022 Yeni

Köyde kaldığımız süre boyunca günlerimizi tarla ve bahçe işlerinde bizimkilere yardım ederek geçirirdik. Karımın bir annesi, babası ve 1 kız kardeşi vardı ve aslında şehirde kalıyorlardı, ancak yaz aylarında köye gittiler ve tarlada çalıştılar. Kız kardeşi o yıl liseden mezun olmuştu ve 3 yaşını geçmişti, henüz filizlenip genç bir kıza adım attığında 18 yaşındaydı.

O gün yine bahçede çalışıyordu ve eve çok yorgun geldik, hepimiz çok yorgunduk, sadece karım evde kalıyor ve bizim için yemek hazırlıyordu, bunun dışında hepimiz bahçeye gidip çalışıyorduk. Yine yorgun günlerimizden biriydi ve işyerinden bir telefon aldım. Eşime telefonla acilen işe dönmem gerektiğini ve 1-2 gün işim olduğunu bildirdiler.

Yorgun halimle aceleyle hazırlanacaktım ve karım yengemin benimle gelip okuluna uğraması gerektiğini söyledi. Akşam için aceleyle yola çıktık. 4-5 saatlik yolculuktan sonra şehre vardık. Yengemi evine bırakacaktım ve eve gidip duş alıp yatacaktım. Duşumu alıp rahatladıktan sonra 1 çift irtifa alarak TV. Karşısında oturuyordum ve telefon çaldığında dinlendim, 18 yaşındaki baldızımdı. Suyun bizimle birlikte akıp akmadığını soruyordu ve onlar kesildi ve duş alamadı, yengem. Suyun üzerimize aktığını söyledim, bize gelip duş alabilir. Yarım saat sonra kapı çalındı ve kapıyı açtığımda yengem çok sinirlendi. O günkü bahçe işlerinden sonra duş alamamanın stresi ve yorgunluğu gözlerinde belirgindi. Ben oturma odasında rakıyı yudumlarken yenge hemen duş aldı.

O duştayken, biraz sonra o yorgunlukla kanepede uyuyakaldım, biri bana dokunuyordu, “Yatağa git ve rahat uyu.” Gözlerimi açtığımda karşımda ablasının bornozuyla baldızının üstünde duruyordu. İkimiz de yorgunluktan bitap düşmüştük. Yengeme her tarafımın ağrıdığını söylediğimde, aslında iyi bir masaj yaptırması harika olurdu, bana da masaj yapabileceğini söyledi. Sonra yüzüstü halıya uzandım ve yengem yanıma oturdu ve bana masaj yapmaya başladı. Benim boyun, kollar, sırt ve bacak masaj başladı. Sonra beni sırtüstü çevirdi ve masaja devam etti. Şortluydum ve yengemin benimle teması beni tahrik etti ama onu saklamaya çalışıyordum ve bir an önce bitirmesini bekliyordum.

Kız kardeşi-in-law gözleri, boynu, sırt, kol ve bacaklar, ona döndüm indi ve masaj devam ederken şaşı başladığını fark ettim. Külotuna baktığımda ve önünde ıslaklık olduğunu fark ettiğimi görünce baldız kalktı ve yüzü kıpkırmızı oldu. Durumunu görünce utanmaması gerektiğini söyledim, bundan cesaret almış olmalı ve konuya seks getirerek konuşmaya başladı. Ablasına ihanet edip etmediğim?

Ablası hamile olduğu için seks hayatımız nasıl? Böyle sorular sormaya başladı. Konuştukça konular açıldı ve daha samimi bir atmosfer doğdu. Erkek arkadaşı olup olmadığını sorup sorularını yanıtlıyordum. Ama şort benim önümde sivri ve amca zarar veriyordun sanırım dedi ablam-in-law önünde çıkıntı gizlemek mi? Onun önüne işaret ettim ve sanki çok masumsun dedim ve bornozu açıp ıslak külotuna dokundum ve bu nedir dedim?

Yengem hiç tepki vermeden orada durdu, elimi külotunun içine soktum ve yavaşça amını okşamaya başladım. Şimdi amın iyice sulanmıştı, yavaşça bornozunu, sonra sütyenini ve külotunu çıkardım, önümde süt gibi bacaklar ve saçlarını uzatmaya başlayan o amı görünce artık dayanamadım. Kucağımda kız kardeşim-in-law aldım ve yatak odasına taşıdı. Yanına uzandım ve onu öpmeye başladım. Göğüslerini ve bacaklarını her tarafına yalıyordum ve baldızım yavaşça o bal kutusuna ulaştığımda tatlı bir şekilde seğirmeye başladı. ilk orgazma ulaşmıştı, başımı tutup bacaklarının arasına sıkıca bastırıyordu, ben de onu yalamaya devam ediyordum. Son birkaç kasılmadan sonra başımı tuttu ve kaldırdı ve dudaklarıma bir öpücük koyarak ve bornozu üzerine çekerek bana teşekkür etti, kendini kapattı.

Yüzü kırmızıydı ve hala utandığı belliydi. Yanına uzanıp ona sarılıp utanmaması gerektiğini söylediğimde, kız kardeşinin yüzüne nasıl bakacağından bahsediyordu, ben de şaka yollu bir şekilde dedim ki, “Hadi, rahatladın, beni de rahatlat.” Sıra sende dediğinde, göz kırptı. Gözlerini açtı, yüzüme baktı, ne yapacağını bilmiyordu bu yüzden elini tuttum ve sikime getirdim ve ona yavaşça okşamasını söyledim sikimi okşamaya başladı dikti şortu zorluyordu Ona şortumu çıkarmasını söyledim yavaşça sikimi aldı şortunu çıkarıp elini tekrar sikime getirdi ve sıkmaya başladı şimdi sikimdeki tüm damarlar dışarı çıktı. Yengem kulağıma daha önce hiç çıplak erkek görmediğini, hiç ilişki yaşamadığını, bakire olduğunu ve hala gözlerini açıp bana bakmadığını söylüyordu. Ve teşvik ettim, ben onun bekaretini dokunmam, ama istedi ancak bakmak gerektiğini söyledi.

Eğilip dondurma gibi yalamaya başladı, gittikçe daha iyiye gidiyordu ve artık dayanamıyordum. Ağzın boşaldığında şaşırdım. Ona spermi yutmasını söyledim ve hepsini son damlasına kadar yuttu. Birbirimize sarılıp uzandık ama yine de tatmin olmadım. Bir süre sonra onu tekrar okşamaya başladım ve cevap vermeye başladı, benimki tekrar kalktı ve onu uyarmaya başladığımda kendini bana bıraktı. seks hikayesiokudum, sırtüstü yatarak kucağıma aldım ve elimle onu uyarmaya devam ettim, şimdi boşalmak üzereydi, sikimi sırtına yaslayarak deliği zorlamaya başladım ama içeri girmedi. Ayağa kalktım, kremi aldım ve önümde taradım ve yavaşça arkadan itmeye başladım, onu inciterek korkutmak istemedim. Yine sırtıma uzandım, sikimi ve sırtını kırıştırdım ve ona istediği gibi oturmasını söyledim.

Bu arada onu uyarmaya devam ediyordum, yavaş yavaş sikimin üzerine oturuyordu. Şimdi kalçalarını taşaklarımı dokundu, acı dolu bir çığlık verdi ve bir süre hareketsiz kaldı, hala onu uyarıyordum, artık patlamak üzereydim, oturup rahat rahat oturuyor ve konforlu bir zevk başladı sikimin üzerinde ayağa kalkıyordu ve içine daldım ayağa kalkıyordu ve sözleşme başladı artık dayanamadım ve hep birlikte doruğa birden üzerime düştü.

Sikimi bir süre böyle tuttu, zevk aldığı kadar canını yaktı, dudaklarımı öptü ve çok güzel olduğunu söyledi. Bana ilk ilişkisinden zevk aldığını söylediği için mutluydum, bu da bana gelecek için umut verdi. Sabah uyandığımda uyuyakalmıştık, hala yatakta çırılçıplak yatıyordum. Yenge duş alıp mutfakta kahvaltı hazırladı. O gün işimle ben ilgilenmiştim, yenge de okul işiyle ilgilenmişti ama birbirimize bir gece daha ayırmaya karar verdik ve o gece köye dönmedik.

Oyladığınız için Teşekkür Ederim.
0%
Rates : 0
11 ay ago 149  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In