Advertising

Üvey babam bana sahip oldu 2022 Yeni

Merhaba çocuklar, üvey bir kız kardeşim var ve onu her zaman becermek istemişimdir ama ona söyleyemedim. Bir gün oturma odasında otururken bana dar bir tanga ile geldi ve sikim bir yığın gibi görünmeye başladı, üvey kız kardeşim nişanlandı şimdi iyi okumalar. Nişanlısı Ferit adında kendini beğenmiş, sinirli bir insandı. Bize geldiğinde Serpil’den başkasını göremedi. Saatlerce bizimle kalacak ve Serpil’in odasından çıkmayacaktı.

Bu duruma itiraz ettiğimde beni ciddiye bile almazlardı. Serpil haftalık iznindeyken akşam geç saatlerde eve dönecekti. Sekiz yıl farklıydılar. Ferit’in babası inşaatçı olduğu için onunla da takılırdı. Kendisi çalışmamasına rağmen, babası sayesinde başardı. Geç model bir arabası vardı, onunla ne yaptığı belli değildi. Zamparalık da dahil olmak üzere ondan her şey bekleniyordu. Aklımdaki şüpheler artarken bütün bu düşünceler beni kemiriyordu.

Daha önceki yıllarda ailecek her yaz köye gider, birkaç ay tatil yapardık. Ama o yaz Serpil çalıştığından beri onunla kalmak zorundaydım. Babam ve üvey annem köye gideli bir aydan fazla olmuştu. Serpil’le evde kaldığımız süre boyunca hiçbir olumsuzluk yaşanmadı. Serpil sabah 9: 00’da işe gider, akşam 19:00’da dönerdi. Son zamanlarda geç olmasına rağmen, buna takıntılı değildim. Serpil’in daha önce eşofman giymesine karşıyken, artık hiçbir şey söylemiyordum. Açıkçası hoşuma bile gitti. Giydiği külotun izleri bile eşofmanına sığmayan dolgun, yuvarlak kalçalarının yanında görülebiliyordu. İlk başta normal külot giyiyordu, ama son zamanlarda tangalarla ilgilenmeye başladı. Eşofmanın altındaki tanga kalçalarını ikiye böldü. Durumu farkedilse de benimle oldukça rahattı.

Serpil’e karşı hislerim değişmeye başladı.
Yazın çok sıcak olan evimiz gece uyumadı. Serpil’in suçlamaları da bunu doğruladı. Sıcaktan dolayı uyuyamadığını ve uyumadan yorgun bir şekilde işe gittiğini söylüyordu. Sabah kalkmakta zorlandı. Kaldırmak için yardım istedi. Bir sabah onu uyandırmak için odasına girdiğimde inanılmaz bir manzara ile karşılaştım. Serpil yüzüstü yatıyordu, külotlu sütyen. Külot deseydim, normal bir külot değildi, tangaydı. Giydiği tanga kalçalarının arasında kaybolmuştu. Sadece üst kısmı görülebiliyordu. Yastığa sarıldı ve kalçalarını geri çekti. Beyaz teni inanılmaz derecede güzeldi. Beyaz kalçalar kabak gibi parlıyordu. Bu görüntü beni mahvetti. Manzaraya dayanamadım ve iç çamaşırımla boşaldım.
O günden sonra Serpil’e bakışım daha da değişmişti. İzin günlerinde geç saatlere kadar nişanlısıyla birlikteydi. Ona nişanlısını sevmediğimi ve bundan bir şey beklenebileceğini söylediğimde ona dikkatli olmasını tavsiye ediyordum. Serpil ne dediğimi çok iyi biliyordu.

Bana dedi ki, “Endişelenme Gökay, bu konuda bana tamamen güvenebilirsin!” Dedi ve ona güvendim. Ona güvendiğim için peşinden gitmedim. İlerleyen günlerde bu konularda daha samimi olduk. Bir akşam eve giderken 6 şişe bira getirdim. Ailem evde olmadığı için içmemde sakınca yoktu. Serpil bu konuda ağzını bile açmamıştı. Ona, “Sen de iç kızım!” dedim. Serpil, “Töbee tobee, sen deli misin!” diyor, içmek istemedi. Ve dedim ki, “O kızı iç, sorun değil!” Israr etmeye devam ettim. Son olarak, “İçerim, ama sarhoş olursam, sen sorumlusun!”dedim. Müzik dinliyor ve içiyorduk.

Serpil ikinci şişe birasını bitirdiğinde kelimeler ağzında yuvarlanıyor, gözleri daralıyor ve ne dediğini bilmiyordu. Serpil, “Başım dönüyor, şimdi sarhoş muyum?” sonra kahkahalara boğuldu. Alıştığım gibi bir iki bira beni etkilemedi. Porno İzle. Ben kendimi kontrol ederken Serpil kendini kaybetmeye başladı. Nişanlısıyla ne düzeyde bir ilişkisi olduğunu bilmek istedim. Sorduğumda, yarı yarıya açıklamaya çalışıyordu. Öpüşmek ve ellemek dışında, henüz bir ilişki içinde olmadıklarını söyledi. Nişanlısı daha fazlasını isterken, buna izin vermediğini söyledi. Zaman geçtikçe Serpil kendinden geçiyor ve sarhoş oluyordu. Daha fazla dayanamayıp sandalyeye yığıldı. Kısa bir süre sonra bayıldı ve uykuya daldı. O kadar tatlıydı, o kadar güzeldi ki bakmaya doyamadım. Çünkü sırtüstü yatıyordu.,

Birkaç kez, “Serpiill! Serpiill!” Ben seslendiğimde bile ölü yatıyordu. Cesaretimi toplayıp ona yaklaştım. Birkaç kez dürttüm, dizlerimin üzerine çömeldim. Kıpırdanırken, bir bacağı koltuktan kaydı ve yere değdi. Şu anki görüntüsü dayanılmazdı. Açık bacakları da amını ortaya çıkardı. Eşofmanın içindeki am yarıya kesilmiş gibiydi. Şişkin yuvarlak amı beni inanılmaz heyecanlandırdı. Zaten kalkmış olan sikim bu görüşte zonklamaya başladı. Başımı bacaklarının arasına soktum ve eşofmanın üzerinden amının kokusunu almaya başladım. Amını koklarken neredeyse boşalıyordum. İnanılmazdı ve harika kokuyordu. Dokunmak istedim ama amına dokunmaya cesaret edemedim. Arzum ve arzum büyüdükçe kendimi dizginleyemedim.

Ne olacağını düşünerek eşofmanının üzerinden amına dokundum. O anda zevkle titriyordum. Parmaklarımla amının girintilerini ve çıkıntılarını hissederken şeklini ve şemasını öğrenmeye çalışıyordum. Eşofmanları daha ince ve kullanımı daha kolaydı. Amını görmek için eşofmanı açtım. Küçük külotu am kıllarını bile örtmedi. Giydiği külot tanga olduğunda bu görüntü kaçınılmazdı. Amının tepesine bakarken daha fazlasını görmek istedim. Bunun için eşofmanını çıkarmak zorunda kaldım. Eğer onu oturma odasında çıkarsaydım, uyandığında söyleyecek kelime bulamazdım. “Kalk kızım, burada yatma, yat ve uzan!” seslendiğimde anlamadığım bir şeyi mırıldandı, hepsi bu. Koltuk altlarından tutup kaldırdım. Onu kucakladım ve odasına taşıdım sonra, yatağın üstünde sırtüstü yatırın ben. Işığı yaktım ve ayağa oturdum. derin bir nefes alarak eşofmanın elastik kısmını tuttum, yavaşça bacaklarından soyup ayak parmaklarından çıkardım. Şimdi sadece siyah tangası kaldı.

Amını bile örtmeyen bu küçük kumaş parçasını alırken kalbim durmuş gibiydi. Sonunda çıkardım. Daha iyi görebilmek için bacaklarını yana doğru açmak için dizde büktüm. Şimdi amı tamamen açığa çıktı. Mükemmel bir manzaram vardı. Uzun tüyler arasındaki yarık bir uçtan diğerine uzanıyordu. Amının dudakları ağzını sağa sola kapatıyordu. Klitorisi ise küçük ama canlıydı. İncelemeye devam ederken sikim kalkmış ve zonkluyordu. Çıplak kalçaları kocaman görünüyordu. Sonra ayak bileklerini tuttum ve bacaklarını yukarı ve yanlara doğru açtım. Kalçaları artık kabak gibi açığa çıkmıştı. Siyah kıllarla çevrili pisliğin varlığı bile belli değildi. Amının ısısı yüzüme çarptığında çiş gibi kokuyordu. Burnuma çarpan bu koku, en kaliteli parfümden bile daha etkiliydi.

Bütün cesaretimi toplayıp dilimi yaladım, sonra yavaşça yalamaya başladım. Tuzlu bir tadı vardı. Tuzlu olmasına rağmen hoşuma gitti. Uyanma ihtimali vardı. Daha dikkatli olmam gerektiğini düşündüm. Kafamdaki düşünce yüzünden bacaklarını yavaşça bıraktım. Bu görüntüyü ölümsüzleştirmek zorundaydım. Bir daha böyle bir fırsat bulamayabilirim. Gidip telefonumu oturma odasından aldım. En ince detayına kadar onu kedi ve eşek onu aldım ve telefonumda kayıtlı. Gelecekte 31 gün geri çekilmemek benim için büyük bir yatırımdı. O ana kadar boşalmamak için çok uğraşıyordum, şimdi boşalmak istiyordum. Serpil’in amına bakarken çeşitli fanteziler hayal etmeye başladım. Onu becermek istedim, becerdim ama bu mümkün değildi. Rüya olsa bile girip çıkmaya başladım. Bir iki dakika içinde titremeye başladım.

Saniyeler boşaldım. Sikimden fışkıran meni çarşafı mahvetti. Ama bu durum böyle değildi. Bu benim için unutulmaz bir andı ve sonuna kadar yaşamak istedim. Birkaç dakika sonra iyice rahatladım ve kendime geldim. Önce tangasını, sonra eşofmanını giydim ve üstünü düzelttim. Çarşaftaki dökülen spermi temizledikten sonra, herhangi bir olumsuzluk olup olmadığını görmek için etrafa baktım. Sadece yavruların ıslaklığı çarşafta kaldı, önemli değildi, hava sıcak olduğu için sabaha kadar kuruyacağından emindim. Işığı kapatıp odadan çıktım.

Ertesi gün uyandığımda saat 12:00 idi. Serpil işe gitmişti. Odasına baktığımda çarşafların değiştirildiğini fark ettim. Kirli şeylerin konulduğu sepete baktığımda tanga, eşofman altı ve çarşaf aynı yerdeydi. Gerçekten bir şey anlamış mıydı diye merak ediyordum. Akşam 22.00 gibi eve geldiğimde Serpil yemek pişirmiş ve beni bekliyordu. Çünkü geç geldim, “Nerelerdeydin? Saatlerdir seni bekliyorum. Ben de seni beklediğim için yemedim!” Beni bir an rahatsız etse de yüzündeki gülümseme beni yumuşattı. “Üzgünüm kızım, açlıktan ölmeni istemiyorum! O zaman halkımız ne diyecek!” dedim. Serpil, “Özür diledin mi Gökay?”sinirlendi. Ben de dedim ki, “Biricik kardeşimden özür dilemeyeceğim, kimden dileyeceğim kızım!” dedim. Bu açıklama için bana teşekkür etti. Sonra konuyu önceki akşama getirdi.,

Oyladığınız için Teşekkür Ederim.
0%
Rates : 0
11 ay ago 152  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In