Advertising

Türbanlı karımı delice sikişiyor 2022 Yeni

Eşim ve ben yıllardır her türlü ortamda, koşulda ve pozisyonda sikişiyoruz. Öyle ki son zamanlarda sikim de incinmeye başlamıştı. Her ne olduysa oldu. Aklımızdan geçen binlerce fanteziye ve oyuna rağmen sikimi kaldıramadım. Ben yalamak eşim olsun, ona lanet kıçını onu getiremedim sadece Krem ile mastürbasyon yapardım ama öyle şeyler kaldıramadım. Bu öyle bir soruna dönüşmüştü ki evliliğimizi sorgulamaya başladık.

Karımın ablası doktordu. Karım bu sorun hakkında kız kardeşine bahse girdi ve ondan yardım istememi söyledi. Bana pek mantıklı gelmedi, bu yüzden kabul etmedim. Başka bir nedenden dolayı kız kardeşinin muayenehanesine gitmek zorunda kalmayalı uzun zaman olmuştu. Reçete için gittiğim muayenehane doluydu. Hastalarını aradığımı gördü.

“Bekle, iki hastam kaldı, seni sonra alırım” dedi ve hemen bir sonraki hastayı odaya çağırdı. Ancak, onu görmeye gelmemiştim, ama ona söyleyemeden kapısını çoktan kapatmıştı. Şey, bekliyordum. Son hastasını gönderip sekreterine artık gidebileceğini söyledikten sonra beni bekleme odasından muayenehaneye götürdü.

Kısa bir konuşmadan sonra, oraya gelmemin sebebinin reçete yazmasını istemek olduğunu söyledim. Ve dedi ki, “Hepsi bu mu?“ Ona sorduğumda, “Evet, başka ne var?” kardeşi için çok üzüldüğünü, bunun için bir çözüm bulunması gerektiğini, tereddüt etmemem gerektiğini, onu yengesi yerine doktor olarak görmem gerektiğini ve beni muayene için ikna etmeye çalıştığını söyledi. Elbiselerini çıkarmak istemediğim sürece ısrar ediyordu.,

bak, ciddi bir şey olabilir, ısrar ediyordu. Her neyse, sonunda ısrarlarına dayanamadım ve söylediği gibi kıyafetlerimi çıkarmaya başladım. Sonunda külodumu çıkardığımda yerçekimi etkisiyle sikim önümde titremeye başladı. Soyunma iken yengem benim, diğer taraftan, bana sırtını döndü.

Kremleri masasına seriyor, pamuklu ve antibakteriyel malzemelerini hazırlıyordu. Bana dönerken yüzündeki ifade biraz değişti, sikime bakıp “kayınbiraderim için çok endişelendim ama şimdi daha da üzülüyorum, gerçekten önemli bir parçayı kaçırıyordu” diyerek muayene masasına işaret etti. Muayene masasında uzanıp ne yapacağımı merak ediyordum.

Önce odadaki müzik setini çalıştırarak rahatlatıcı bir müzik açtı, sonra sandalyesini muayene masasının yanına son derece ciddi bir yüz ifadesiyle çekti, elindeki pamuğu antibakteriyel temizleyiciye daldırdı ve hafifçe sikime sürterek temizlemeye başladı. Bunu yaparken önce penisini temizleyeceğim. Bakalım neyin varmış.”

Sikimi ve taşaklarımı 5 dakika temizlemeye devam etti. Vazelini masadan alıp ellerine bulaştırdıktan sonra sikimin başını, köklerini ve taşaklarını bulmaya başladı, bunu yaparken yüzünde ciddi bir ifadeyle, “Enişte, şimdi benden korkma, unut beni.” dedi. ben senin yengenim, beni doktor olarak gör ve penisine Vazelinle masaj yapmaya başladığımda, ona dokunmaktan zevk alacaksın. Onunla penisin ereksiyonuna izin vermeye çalışın “dedi.

Dediğini yapmaya çalışıyordum. Gerilemeye bak, dediğini yaptığım gibi sikim en ufak bir hareket bile edemezdi. Bir yandan yengem yüzümdeki zevk ifadelerini ararken diğer yandan endişeyle sikimi ve başını ellerinin arasından aşağı yukarı çekerek beni uyarmaya çalışıyordu. Ben de sikimi çıkarmak için kendimi zorluyordum.

Bunu 5 dakika boyunca yaptıktan sonra, sikime masaj yapması yüzünden olmalı, yorgun beyaz önlüğünü çıkarırken eğildim ve güzel yuvarlak göğüslerini ve siyah sütyenini “V” yakalı tişörtünün açıklığından gördüm. Sikiş masasında özel bir uyarıcı krem ile masaj yapmaya devam ediyordu ve bunu yaparken “Merak etme amca, seni iyileştireceğim” diyordu.,

Bu arada ben de farkında değildim ama baldızımın önceki serbest vuruşundan dolayı sikimin biraz daha şiştiğini ama sert olmadığını fark ettim. Yengemin yüzünde küçük bir sevinç vardı ve elleriyle sikime farklı yöntemlerle masaj yapmaya devam etti; önce bir eliyle, sonra iki eliyle ve ara sıra avucunun içinde.

Bana kötü şeyler düşünmekte özgür olduğumu ve sikimi çıkarmak için düşünmem gerektiğini söylüyordu. Ama sikimde daha fazla gelişme olmayınca yüzünde tekrar gizlemeye çalıştığı bir hüzün ifadesi vardı. Baldızın bu uzun uğraşları sonucunda yüzünde terler akmaya başladı ve dedi ki, “Enişte, kısa bir mola verelim, kıyafetlerimi değiştireyim.

Bunu yaparken, bu moda dergilerinin bikini sayfalarından beğendiğiniz bir kadını seçin ve konsantre olmaya çalışın, “dedi ve onu göremeyeceğimi düşündüğü odanın bir bölümünde terli kıyafetlerini çıkardı. Döndüğünde, ince beyaz bir tişörtün altında siyah bir sütyen gösteren bir kıyafet giymişti. O ana kadar dergide baktığım bikinili kızın resimlerine rağmen sertleşmeyen sikim, baldızla yüz yüze geldiğimiz andan itibaren sike dönüşmeye başladı.

Fark bu, benim yengem bunu anlamıştı oldu ona kıyafet ve dedi ki, “Burada, kardeş-in-law, bir bakalım, Majesteleri,” ve ona el masaj aletim tekrar. Bu haldeyken, avucunun arasında bol kremayla sikimi kaydırırken, yengeme dedim ki, “Doktor, şimdi devam etmeniz gerekiyor mu?” Bana sorduğunda, “Kayınbiraderim, ereksiyon başarılı oldu, ama boşalma olup olmadığını görmemiz gerekiyor,

Eğer yapmazsa sorun çözülmez, ” ellerini daha ustaca ovuyor, sikimin büyüklüğü bu işi daha da zorlaştırıyordu ve ben gelemedim. Terden sırılsıklam olan yenge, soyunmasından dolayı sikimin sertleştiğinin farkındaydı ve beyaz tişörtünü çıkardığında sikimin biraz daha sertleştiğini ve damarlarının şiştiğini gördü, hızlanmaya başladı, “Hadi amca, hadi.”

Artık utanmıyordum ve baldızıma “sütyenini çıkarırsan daha kolay olur” dediğimde baldız sadece sütyenini değil üzerinde ne varsa çıkarmaya başladı ve ilk kez traş olmuş amını gördüm şekillendirilmiş güzel göğüsleriyle vakit geçirmek. Bu haldeyken, “Şimdi nasıl gelebilirsin amca? Ona sorduğu zaman, “yenge, eğer göğüsler ve pislik dokunursam belki daha erken gelirim”, dedi, “Tamam, o zaman senin üstüne getireceğim, yüzünüze yakın vajinam devam et, istediğini yap, boşalmak sürece varım.”

Bu pozisyonu aldığında ona, “Sevgili doktorum, eğer penisimi pamuklu bir topla kremlerden temizlemek istersen, yakında geleceğim, ama beni dudaklarınla ve dilinle uyarırsan, belki sikim çok ısınır” dedi ve “Amca kardeşim için her şey feda edildi, sadece bu zevkten mahrum kalma. “Sadece ağzıma boşalt, tatmin oldum” dedi ve beni cesaretlendirdi. Doktor olmanın verdiği avantajla, gerçekten nerede yarak yalayacağını biliyordu, bu durumda bile işini çok profesyonel yaptığından emindim.

Ne zaman emmeye fırsat bulsa “Hadi enişte, başarabilirsin” diyerek ayak uydurdu. Tıraşlı amı gözlerimin önündeydi, dayanamayıp amına dil darbeleri atmaya başladığımda her darbede tüm vücudunun sarsıldığını fark ettim, bu arada sikimi daha kötü emiyordu. bu gerçek bir karşılıklı zevk ve verişe dönüşmüştü. Yengem, “Dinle amca, yala” diyor, “Geri durma, ağzıma boşalırsın, midem, unutma, ben doktorum.”

Benden kurtulmak için elinden geleni yapıyordu. Bir süre sonra pozisyona alıştım ama bir anda boşaldığımı fark ettim. Onu becermeye karar verdiğimde, dilimi dilimle daha önce hiç yapmadığım kadar ustaca kullandım, zaman zaman onun takdirini kazanıyordum.” Enişte … nasıl bir dilin var …. Penisine neredeyse hiç ihtiyaç duyulmadığını söyleyeceğim …. kardeşim çok şanslıydı.”

Onu ısıttıktan sonra, “Yenge, kaygan bir vajinada çok daha iyi boşalıyorum ama …” dedi, ” Duraksadım, ondan bir işaret bekledim. Çok beklemeden kalkıp yasağa sırtını dönerek, “Peki enişte, bu penis nasıl bu kadar sert boşalıyor” dediğimde, “Peki kardeşini o kadar farklı şekillerde siktik ki her türlü pozisyonda normal görünüyorum, uyandırılamam” ilk defa argo olarak. “Siktir” kelimesini kullandım.

Bu onun üzerindeki her türlü ar sınırını kaldırmış olacak, bana “O zaman büyük sikinle baldızını sik” dedi ve sikime kaydı ve kalçalarını iki eliyle açtı ve sikimin amını açıkça görmeme izin verdi, bu arada, ahhh sesleri çıkararak, iğrenç kayınbiraderim için sik beni. sik beni” diyerek üzerime oturmaya ve kalkmaya başladı. Bana çok küfrediyordu.

Beni şaşırttı, ama şimdiye kadar küfrettiğini bilmiyorum. Orgazm olduğunu bu şekilde anladım ve hayatımda hiç boşalmadığımdan daha fazla boşaldım. Amıyla sikimi emmişti ve tüm spermlerim amına akıyordu. İyice boşaldığımı fark eder etmez amcıklarımı odadaki test tüpüne döktü ve “Bak, onları laboratuvara vereceğim, bakalım test sonuçların ne olacak.”

Oyladığınız için Teşekkür Ederim.
0%
Rates : 0
11 ay ago 137  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In