Advertising

otostopçu kızı dehşet siktim liseli

Ne zaman karımı götünden sikmek istesem şiddetle reddeder ve asla sikini siktirmezdi. Bunu talep yardım edemedim, şimdi arkasından her ne pahasına karım yapacaktım. Bir plan yaptım ve uygulamaya koydum. Sevişme gecemizde karımın kahvesiyle birlikte içtiği suya 5-6 damla damlattım ve aldığım uyarıcı damlayı ona içirdim. Eşimin yanına oturdum, uyarıcının etkili olmasını bekledim ve yavaşça saçlarını okşamaya ve oynamaya başladım. Yarım saat sonra karım da kıyafetlerimi çıkarmaya, dudaklarımı öpmeye ve emmeye başladı.

Karımı soymaya başladım, önce vücudunu ve sütyenini çıkardım, gevşek göğüslerini emmeye başladım. Bir elimle amını okşuyor, yavaş hareketler ile parmak vardı… onu karın için göğüslerinden aşağı indim, amını kadar, emdi, onu kedi benim dil koymak ve karım çıldırttı. 10-15 dakika böyle emdikten sonra karım bana, “Hadi, beni kızdırdın, içeri gel!”söylemeye başladı. Ama şimdi yeni başlamıştım, onu pislik için pislik onun dilini benim kaydım ve Dil ve benim parmak ile oynamak başladı.

Karım hep derdi ki, “Dokunma ona!” derdi ama bu sefer ses çıkarmadı. Bundan cesaret alıp parmağımı sokmaya başladığımda, “Hayır, yapma!” dedim. Ben de dedim ki, “Hiçbir şey yapmayacağım, sen kendini bana bırak, karım, keyfine bak, rahatla!” Parmağımı onun götüne sokarak dedim. Eşim sürekli diyor ki, “benim dick ile oynamaya Durdurmak ve kıçımı lanet!” diyordu. “Tamam, karım!” Karımı yüzüne yatırarak, karnının altına iki yastık koyarak ve amımı arkadan ovalayarak dedim. Karım dedi ki, “İçeri gel, dayanamıyorum!” Söylemeye başladığımda, tek hamlede sikimi siktim.

Karım dedi ki, “Uhhhh!” diye bağırdı ve dedi ki, “Devam et!”inlemeye başladı. İlk defa bu kadar tutkuyla sevişiyordu. Planım tam istediğim gibi gidiyordu. İçeri girip çıkarken, orta parmağımı sertçe tükürdüm ve her iki deliğini de aynı anda doldurarak göt deliğine geri sokmaya başladım. Karımın inlemeleri artmıştı ve altımda zevkle kıvranıyordu. Göt deliğinden dışarı parmağımı aldım, önce set vardı Vazelin aldı ve kapağını açtı, kedi onun aletimi aldım, vazelin aldı ve benim dick ovuşturdu. Karım, “Neden çıkardınız? Bitti deme, devam et!” dedi ki … Başını kaldırıp bana doğru çevirmek üzereyken, boynunu öpmek için eğildim ve dedim ki, “Tamam, şimdi tekrar içine gireceğim, rahatla, bana bırak kendini!” Dedim ve kıçının yanaklarını kıç deliğine dokunmak için ayırdım, Vazelin parmağımı kıç deliğine soktum ve çıkardım. “

Ne yapıyorsun? Orada olmaz!”dedim. “Tamam, oradan yapmayacağım!” Dedim ama yine de sikimi götüne soktum ve itmeye başladım. “Hayır, bunu yapmayın!” demeye ve mücadele etmeye başladı. Ama onun üzerine eğildim ve sikimi sertçe ittim ve hepsini kıçına soktum. Karım aniden tiz bir çığlık attı ve dedi ki, “Söndür lütfen, yapma, acıyor!” diyordu. Yıllardır sikişmek için can attığım karımı ne olursa olsun götünü sikmeden bırakmayacaktım. “Biraz bekle, karım, şimdi acı geçecek, rahatla, keyfine varacaksın!” Biraz hareketsiz bekledim. Karım sürekli, “Hadi!” yalvardı … şimdi yavaşça hareket etmeye başladım ve karımın kıçına girip çıkıyordum.

Eşim de şimdi kapa çeneni gibi görünüyordu, benim için işimin bitmesini bekliyor. Fakat 3-4 dakika sonra inlemeye ve alçak sesle eğlenmeye başladı. Şimdi rahatladım ve karımın götünü daha çok zevkle sikmeye başladım. “Götünü sikmek gerçekten eğlenceli, karım, bak, sen de bundan zevk alıyorsun, değil mi canım?” evet canım, çok güzel, devam et, kıçımın derinliklerine boşalt!” Bunu söylediğinde çok sinirlendim, elimi karımın amına koydum ve klitorisini okşayarak sikimi kıçının köküne kadar sokmaya başladım. 2-3 dakika sonra daha fazla dayanamadım ve son kez köküne kadar bastırıp götünün derinliklerine boşaldım.

İkimizin de seks hikayesi bitti artık. Sikimi karımın götünden çıkarmadan, yan tarafıma yuvarlandım ve öylece uzanıp siktiğimin götünde uyuyorduk. Sabah karım beni kucaklayıp dudaklarımı öperek uyandırdı ve dedi ki, “Kıçım artık amım gibi, istediğin zaman sikeceksin, hadi, tekrar götüme gir, mahrum kaldığım bu zevki tatmama izin ver!” çevirmiş. Bundan sonra, karımın hasta olduğum kıçının derinlikleri, bundan sonra sikimin evi oldu.

Oyladığınız için Teşekkür Ederim.
0%
Rates : 0
4 ay ago 77  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In