Advertising

mahalle kasabına veriyorum instgram

Kocam ve meslektaşları. Part – 1
Kocam beni aradı ve bana kendisinin ve meslektaşlarının evde bir toplantı yapacağını ve bir şeyler atıştırmam gerektiğini söyledi.
Ayrıca dikkatli giyinmeyi ihmal etmemeniz konusunda da uyardı.
Tuvaletimi yaptım. Seksi siyah şeffaf sütyenimi ve külotumu giydim. Jartiyerleri ve parlak siyah çorapları bacaklarımın üzerine kaydırdım ve iki elimle ayak bileklerimden baldırlarıma doğru çekerek düzelttim. Siyah mini eteğimi ve krem renkli saten gömleğimi giydim. Göğüs dekoltesi vermek için düğmeledim. Dore topuklu ayakkabılarımı seksi ayaklarımın üzerine kaydırdım. Gıdıklayan parfümümü püskürttüm ve kocamın ve arkadaşlarının gelmesini bekledim.

Kapı zili çaldı. Biraz bekledim. Gerçekten heyecanlanmalarını istedim. Onları kapıda seksi bir pozla karşıladım. Hepsi fark edilmeden tepeden tırnağa gözleriyle bana baktılar. Sonra seksi bir yürüyüşe çıktım. Karım beni arkadaşlarıyla tek tek tanıştırdı. Hangi bölümde ne iş yaptıklarını anlattı. Bunları anlatırken elimi tuttular ve karım bitene kadar elimi bırakmadılar. Gözleriyle tepeden tırnağa bana bakıyorlardı. Masaya oturdular ve iş konuşmaya başladılar. Hazırladığım ikramları sunmak için mutfağa gittim. Bir süre sonra içlerinden biri mutfağa geldi. Su istediğini söyledi. Dolabı açtım. Aşağı eğildi ve su aldı. Dolabın ışığı sütyenimin gömleğimin içinden geçmesine neden oldu. Geri dönüp suyu verecekken gözüm adamın pantolonunun önüne düştü. Kocaman bir şişlik vardı. Bu son derece beni heyecanlandırdı. Suyu verirken yanlışlıkla adamın üzerine sanki olmuş gibi döktüm. Kazara olduğunu söylediğimde adını hatırlayamadığım için üzgünüm. dedi Arda. Önemli olmadığını söyledi ama biraz garip bir durumdu. İleri işaret. Hemen ilgileneceğimi söyledim. Bir kağıt havlu alıp silmeye başladım. Bir yandan da silme bahanesiyle onun önünü okşuyordum. Kabartmak daha büyük çıkmaya başladı. Elimi tuttu ve sikine bastırdı. Islak hissettim. Düğmeyi açtım ve fermuarı indirdim. Sikini külotunun üzerinden okşamaya başladım. Yavaş yavaş onun külot soyulmuş ediyorum. Arda’nın siki kocamandı. Küçük öpücüklerle sikinin kafasını yalamaya başladım. Dil darbelerim Arda’nın sikini kocaman yaptı. Külotunu çıkardım ve sikini emmeye başladım. Kafasını ağzıma alırken taşaklarını elimle okşuyordum. Kocamın sesi içeriden duyuldu. Nerelerdeydin canım? Midelerimiz kazınmaya başladı. O sırada Arda beni sikiyle doyuruyordu. Ben “Kocam hemen geliyor” diye seslenirken Arda’nın aleti ağzımdaydı. Arda’nın sikinin ucundaki suyu dudaklarıma sürüyorum. Hemen iyileştik. Arda içeri girdi. Sonrasında hazırladığım şeyleri masaya getirmeye başladım. Arda’ya geldiğimde heyecanlanmıştım. Kocama ve arkadaşlarıma göstermemeye çalışarak hizmeti bitirdim. Neyse ki eşim ve Arda’nın ortasında oturuyordum. Aklım Arda’nın aletindeydi. Arda masanın altında bacaklarımı okşamaya başladı. Ürktüm. Sonra da belli olmasın diye toparladım. Müthiş heyecanlandım. Külotum sırılsıklam olmuş gibi hissettim. Arda çatalımın düştüğü bahanesiyle masanın altına eğildi. Seksi jartiyer çoraplarımın üzerinden bacaklarıma bir öpücük bastırdı. Aklımda Arda’yla sevişmeyi hayal ediyordum. Yeme içme aşaması sona erdi. Masayı temizlemeye başladım. Arda sana yardım edebilmem için hemen içeri atladı. Mutfağa gittik. Ardan aniden kolumu tuttu ve beni ona doğru çekti. Seksi dudaklarımı parlak kırmızı rujla öpmeye başladı. Bir elim krem saten gömleğimin üzerinden göğüslerimi okşuyordu. Alçak sesle yapma diyordum. Direniyormuş gibi yapıyordum. Ama aslında yapmasını istedim. Daha fazlasını istedim. Ama aslında yapmasını istedim. Daha fazlasını istedim. Ama aslında yapmasını istedim. Daha fazlasını istedim.

bölüm🙂sonu

Oyladığınız için Teşekkür Ederim.
0%
Rates : 0
8 ay ago 121  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In