Advertising

koca memeli ebruyu siktim türk porno

Öncelikle herkese merhaba, benim adım Pınar. Bir süredir bu sitede bazı seks hikayeleri okuyorum ve bunu yapmaktan da zevk alıyorum. Ama bir sorun var; Seks hikayelerini biraz fazla okuduğunuzda hangisinin sahte hangisinin gerçek olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Doğal olarak, doğru olmayan seks hikayeleri insanları rahatsız edebilir. İlk başta kendi hikayemi anlatmak istedim, ama karar vermek ve başlamak kolay değildi. Çünkü benim seks hikayem seninki gibi eğlenceli bir hikaye değil.
Öncelikle size kendimden bahsedeyim, şu an 22 yaşındayım ama anlatacaklarımın üzerinden 4 yıl geçti. O zamanlar lisenin son sınıfındaydım ve 18 yaşındaydım. Genel olarak, sınıf ortalamasına göre uzun boylu bir kızdım. Ama o zamanlar çok daha zayıftım. Spor falan yaptığıma göre daha zinde ve zinde bir vücudum var. Ama o zamanlar, ben her zaman oldukça zayıf bir kızdım ve göğüsleri henüz tam olarak büyümemişti, tüylerim diken diken gibi. Ama kahverengi saçlarım ve yeşil gözlerim olması hala erkeklerin dikkatini çekecekti. Genelde benden büyük erkeklere ilgi duyardı.
18 Yaşımdayken oldukça saf ve cahil bir kızdım. En azından internette seks hikayeleri okuyanlar, özellikle tecavüz seks hikayeleri okunacak biri değildi. Cinsellik hakkındaki bilgim sadece olması gereken şeydi. Sadece bunun bir erkekle bir kadın arasındaki bir etkinlik olduğunu biliyor, daha fazla bir şey düşünmedim. Dürüst olmak gerekirse, öğrenme hevesim ya da isteğim yoktu. Sanırım o zamanlar düşük libidolu bir kızdım.
Her neyse, uzun bir intro olduğunu biliyorum. Hikayeye hemen başlayayım. 18 Yaşımdayken benden 7 yaş büyük, yani 25 yaşında bir kuzenim vardı. Ailenin hem en sevilen hem de en serserisi olarak görülen çocuktu. Bazı nedenlerden dolayı, serseriler yetişkinler tarafından daha çok seviliyor. Ya da ailenin ileri gelenleri tarafından en çok sevilenler serseriye dönüşüyor, sebebi hangisi, sonucu hangisi bilmiyorum. Belli ki önemi yok. Bahsettiğim kuzenim bu.; Cemil Abi ortalama boylu, koyu saçlı, her zaman özensiz sakallı, karizmatik, kaslı ve her zaman şımarık bir adamdı. Açıkçası aramızda çok iyiydi. Onunla takılmayı severdim. Kız arkadaşlarım için hep domates salçasıydı.
Güneşli bir bahar gününde, geniş ve geniş bir aile olarak pikniğe gitmeye karar verdik. Ailemiz, diğer teyzeler, teyzelerimin eşleri ve tüm kuzenlerimiz, birlikte iyi vakit geçireceğimizi düşündüğümüz için sabah erken kalktık. Önce kahvaltı, sonra öğleden sonra çay-kahve, barbekü ve alkol keyfi gibi bir program yaptık. Biz gençler hep salıncak kurmak, top oynamak, hamakta uyumak gibi aktivitelerle meşguldük. Cemil ağabey yarı yetişkin yarı çocuk olduğu için yetişkinlerin yanındaydı, bizim yanımızdaydı. Cemil hariç kuzenlerin en büyüğü bendim.
Kahvaltımızı yapıp ormanda dağılmaya başladığımızda küçük kuzenlerimle yakartop oynamaya çalışıyordum. Cemil Abi zaman zaman gelir, katılır, çabuk sıkılır ve geri dönerdi. Arada sırada topumuzu kaçırdı ve herkesi peşinden koşturdu.
Her şey yolunda giderken, bütün günümü mahveden bir şey oldu. Annemle teyzelerimden biri arasında uzun süredir devam eden bir gerginlik vardı ve bu doğal olarak annemin ruh haline yansıdı. Annem kimseye bir şey söyleyemeyince öfkesini benden çıkardı. Büyük bir kız olduğumu, hiçbir konuda yardım etmediğimi, çocuk gibi oyunlar oynadığımı söyledi ve kızdı ve bağırdı. Annem de bana kızardı, ama bu sefer herkesin önünde saldırgan bir ses tonuyla bağırdığında, benim için zordu. Cevap vermeye çalıştım ama o kadar zordu ki oturup ağlamaya başladım. Herkes birden şanssızlaştı. Annem tek başına herkesi üzmeyi ve atmosferi gerginleştirmeyi başardı. Cemil Abi ortamı biraz yumuşatalım, seninle biraz yürüyelim dedi.
Gözümde yaşlarla Cemil abinin yanına yürümeye başladım. Ne kadar yürüdük bilmiyorum ama epey uzaktaydık. Kimsenin gelemeyeceği bir piknik için çok ileri gittik. Doğal olarak etrafta kimse yoktu. Hala 5 santim uzunluğunda olduğum için Cemil’in kardeşi beni gülümsetecek, zorlayacak, benimle dalga geçecek bir şeyler söylüyordu. Dürüst olmak gerekirse, ruh halimi tatmin etmeyi başarmıştı, ama yine de suratsız olmaya devam ettim. Çünkü böyle bir şeyi bu kadar kolay sindirmek istemedim.
Cemil Abi asla pes etmedi. Göl gibi bir yerin kıyısına yürüyerek geldik. Birden Cemil abi dedi ki, “Gülün yoksa seni göle atarım.” Hala tek bir jest göstermeden yürüyordum. Cemil Abi hiç zorlanmadan beni kucağına aldı ve gölün kıyısına götürdü. “Eğer gül yoksa, yemin ederim onu atacağım” dedi. Üzgün, korkmuş ve ağlayan bir kıza yapılacak en kötü şeydi. “Bırak beni kardeşim, gülmeyeceğim, bırak gitsin” diye bağırırken, “biliyorsun” dedi ve aniden onu göle düşürdü. Su o kadar soğuktu ki nefesimi kesti. İnan bana, bağırsam da sessizce beklesem de hiçbir şey hatırlamıyorum. Deli gibi uluduğumu hatırlıyorum. Cemil deli gibi gülüyordu. Beni kurtarmak için hiçbir çaba göstermedi ve beni sakinleştirmeye de çalışmadı. Sonra mücadele etmeyi bıraktığımda suyun sadece çeneme kadar geldiğini fark ettim.
Kıyıya doğru yürüdüğümde Cemil abi elini uzattı ve beni uzaklaştırdı. Ağlıyor ve ona vuruyordum. Hala gülüyordu. Ağlamama aldırmadı, vurmama da karşılık vermedi. Hasta olacağını, elbiselerini çıkaracağını söyledi. Bunu söyleyene kadar çoktan çıkarmıştı. Gömleğimi aldı ve çıkardı. Elini pantolonumun üzerine koyduğunda onu yakaladım. Hala “Hasta olacaksın, seninkiyle baş edemem” diyordu. Onu kucağıma almama rağmen pantolonumu bile indirdi. O anda Cemil abimin önünde külot ve sütyenle sırılsıklam kaldığımı fark ettim. Aynı anda titriyordum, çenemi sabit tutmakta zorlanıyordum. Kendi hırkasını çıkardı, beni içine sardı ve beni ısıtmak için bana sarıldı. Bir süre böyle kaldık ve dürüst olmak gerekirse beni gerçekten ısıttı. Ama o anda bacaklarımın arasında bir el olduğunu fark ettim. Cemil’in eli tam kadınlığımın üzerindeydi ve hafifçe okşamaya çalışıyordu. “Gitmek istiyorum” dememe rağmen bana sarılmaya devam etti. Kaçmaya çalıştığımda bana daha sıkı sarıldı ve yere yatırdı.
Cemil Abi birkaç basit hamleyle bacaklarımın arasına girdi. Ellerimi başımın üstüne katladı ve iki bileğimi bir eliyle kavradı. Diğer eliyle kendi pantolonunun fermuarını açtı ve sikini çıkardı. O zaman ağladım, o. Ağzımı kendisininkiyle kapattı ve o kadar sert bastırdı ki kafamı bile oynatamadım. Bu işte o kadar profesyoneldi ki karşı koyabileceğim her yolu kapattı. Kısa sürede sikini de içime aldı. Sanki içimden bir şey sökülmüş gibi hissettim. Çok geçmeden içime boşaldı, titreyerek. Beni serbest bıraktığında her şey bitmişti.
Ağlayarak ıslak kıyafetlerimi çabucak giydim ve geldiğimiz yere doğru koşmaya başladım. Ne kadar koştuğumu ya da ne kadar ağladığımı hatırlamıyorum. Babamı gördüğümde kendimi onun önüne koydum ve daha da ağlamaya başladım. Sonra ne olduğunu hatırlamıyorum. Gözlerimi açtığımda babam, “Sorun değil kızım, göle düştün ve çok korktun, bu yüzden bayıldın” dedi. Ben de kimseye bir şey söylemedim. Bu şimdiye kadar yaşadığım tek gerçek tecavüz hikayesi. Daha sonra başka insanlarla birlikte oldum ama seks hikayesi olarak anlatacak kadar ilginç değillerdi . Tecavüz seks hikayeleri severlere iyi günler. Yazdıklarını ilgiyle okudum.

Oyladığınız için Teşekkür Ederim.
0%
Rates : 0
9 ay ago 196  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In