Advertising

koca götlü cansuyu sikiyorum türk porno

İki yıl önce bana bir şey oldu ve bu kadar çılgınca bir şey yaptığım için hala kendime inanamıyorum, bunun hakkında konuşmak ve rahatlamak en iyisi. Üniversitemin üçüncü sınıfındaydım ve hayatımın en çılgın zamanıydı. En iyi arkadaşımla aynı evde yaşıyordum, iki kız aynı evi paylaşıyordu ve gerçekten yakın arkadaştık. Birlikte yedik, içtik, ağladık, güldük ve tüm sırlarımızı paylaştık. Çok sevdiği ve delicesine aşık olduğu bir erkek arkadaşı vardı, adı Cem’di. Cem sürekli onun hakkında aşağı yukarı konuşuyordu, onu ne kadar sevdiğini söylüyordu, kavga etseler bile yemek bile yemezdi ve odasından çıkmadan günlerce ağlardı.

Onu her zaman teselli ederdim, her zaman yanında olurdum, çünkü arkadaşımı gerçekten çok severdim ve daha sonra Cem’le arkadaş olmaya başladık ve o da sık sık evimize girip çıkmaya başladı. Arkadaşımla aynı odada kalıyorlardı ve ben onların sevişme seslerine tanık oluyordum. Arkadaşımı o kadar sikiyordu ki kız çıldırıyordu ve kaç kez onun altında inleyerek orgazma ulaştı. Açıkçası benim de acı çektiğimi söylemeliyim, sonuçta yan odada sevişen ve deliler gibi eğlenen iki kişi vardı, o anda onun da beni becereceğini düşünüyordum. Cem’le yatmak nasıl olurdu? Ama daha sonra arkadaşıma ihanet etmem ihtimaline karşı, bu düşüncelerden vazgeçtim ve mastürbasyon yaptım.

Arkadaşımın inlemeleri ve her gece sevişmeleri beni artık çok yoruyordu çünkü sıkılmaya başlamıştım ve artık bir erkek istiyordum. Hayatımda birkaç erkeğim vardı ve çıkıyordum ama kesinlikle arkadaşımınki kadar sevişmekten zevk almıyordum.Şimdi aklım Cem’e düştü, ama çocuk bana hiç öyle bakmadı çünkü arkadaşım ve ben birbirimize delicesine aşıktık. Şimdi bir şekilde bu Cem’i ne pahasına olursa olsun en az bir kere becereceğime karar verdim, arkadaşımın neden böyle inlediğini öğrenecektim. Bir gün, üçümüz evde otururken, arkadaşımı odaya çektim ve adet gördüğümü, midemin ağrıdığını ve evde ped olmadığını söyledim. Markete gidip hemen alacağını söyledi, ama endişelenme.

Cem’e söylemekten utanacağımı söyledim. Tamam dedi ve safça pazara gitti, ben de Cem’e yaklaştım ve bütün cesaretimi topladım ve her gece onları duyduğumu ve bunun beni çok incittiğini söyledim. Cem’in gözleri dışarı fırlayacak gibiydi çünkü benden böyle bir şey beklemiyordu, çok yakın arkadaş olduğumuzu biliyordu. “Ne yapmamı istiyorsun?” dedi, sesi titriyordu ve ben de aynı sesleri çıkarmamı söyledim. Gözlerimin içine baktı ve tamam dedi. O anda hemen bir plan yaptık ve arkadaşım memleketine gittiğinde evimize gelip onların yatağında seks yapardık. Arkadaşım hemen sonra geldi ve konuşmamız kısa kesildi.

Haftalar geçti ve aklım Cem’deydi çünkü sevişme seslerini hala duyabiliyordum ve mastürbasyon bile artık beni durdurmadı. Arkadaşımın memleketine gitmesini dört gözle bekliyordum, sonra o güzel gün geldi ve arkadaşım memleketine gitti, cem bana kalmıştı. Hemen onu aradım ve gelmesini söyledim, yarım saat sonra kapıya geldi ve kapıyı açar açmaz dudaklarına yapıştırıldım. Onu elimden tutup arkadaşımın odasına götürdüm, arkadaşımın yatağına uzandı ve tam üstümdeydi ve çabucak beni soyuyordu. Dudaklarımı çok tutkuyla öpüyordu, sonra bacaklarımı ayırdım ve vajinamı yalamaya başladı. Gerçekten ateşliydi ve bir dakikadan kısa bir sürede erkekliğini hemen vajinama soktu. Beni o kadar hızlı ve ateşli sikiyordu ki bacaklarım titriyordu, sanki bulutların üzerindeymişim gibi hissettim.

Kendimden geçtim ve tıpkı arkadaşım gibi inliyordum. İlk defa bir adam bana böyle hissettirdi. O anda arkadaşımın neden böyle sesler çıkardığını anladım. Ayrıca kocaman, kalın bir penisi vardı, bu da bana çok zevk verdi. Öyle farklı hareketler yapıyordu ki kadının ruhunu çok iyi anlamıştı. Sanırım 10-15 dakika boyunca beni böyle becerdi ve sonra pozisyon değişikliği istedi ve ayağa kalktı. Ben ise kendimden geçtim ve hamur gibiydim. Duvara yaslandı ve gelip gitmeye başladı, ben de arkamı döndüm ve onu öptüm ve beni daha fazla becermesini istedim, bu anların hiç bitmemesini istedim çünkü o kadar çok zevk alıyordum ki uçuyordum.

Sanırım iki ya da üç orgazm oldum çünkü kendimden geçtim ve tüm zaman duygumu kaybettim. Bir süre böyle devam ettikten sonra içimden çıkıp boşaldı, beni incitmeden mükemmel siktiği için çok üzüldüm, birçok farklı hareket ve pozisyon denedi, gerçekten bu anların bitmesini istemedim. Daha sonra beni yanına çağırdı, kollarına aldı ve benden zaten çok hoşlandığını ama arkadaşımı da sevdiğini, eğer isterse ikimizi de becerebileceğini söyledi. Hemen kabul ettim, tabii ki arkadaşım bilmezdi.

Arkadaşım bir hafta memleketinde kaldı ve evden çıkmadan bir hafta seviştik. Cem’le birbirimizi deli gibi sikiyorduk ve gerçekten mutluydum. Arkadaşımın gelmesini hiç istemedim ama ne yazık ki o geldi ve o geldiğinde konuşmalarına devam ettiler. Yan odada seslerini duyuyordum ve arkadaşım birbiri ardına orgazma ulaşıyordu, ama biz hala Cem’le resmi olarak hareket ediyorduk. Arkadaşımın yerinde olmalıydım ama olamadım.Daha sonra otelde buluşmaya başladık ve seks arkadaşı olduk. Kafam ne zaman azalsa Cem’i arardım ve o da beni sikerdi.

Haftada iki ya da üç gün böyle konuşmaya devam ettik. Beni bir yıl boyunca hep becerdi, hem arkadaşımı hem de beni mutlu etti. Bu çocuk gerçekten harikaydı ve her iki kadını da besledi. Bir süre sonra, biz böyle otel odalarında buluşurken kulağımda birini mutlu etmelerine dayanamadım. Arkadaşımın seks yaptığımızı öğrenmesi için bir plan yaptım. Kız duyduğunda gerçekten şok oldu ve üzüldü, ağlamaya başladı, ama onu tekrar sakinleştirmek bana kalmıştı. Ona burada yazdıklarımı aynen anlattım, zorla aklıma girdiklerini ve inlemelerinden çok etkilendiğimi söyledim.

ilk başta çok sinirlendi ve beni çok lanetledi, birkaç gün sonra bana kredi vermeye başladı ve cem gibi bir adamın karşı konulmaz bir çekiciliğe sahip olduğunu ve herhangi bir kadının onu arzulayacağını itiraf etti. Arkadaşımdan çok özür diledim ve Cem’i hayatımdan uzaklaştırdım ama şimdi onları da ayırdım ve bundan mutlu oldum. Siktiğimin Cem’i ikimiz için de şanslı değildi ama kısa bir süre için ikimizi de çok mutlu etti. Okul bittikten sonra arkadaşım ve ben memleketlerimize döndük. Zaman zaman arkadaşımla sohbet ediyorum ama eski samimiyetimiz gitti. Cem zaten o şehirde yaşıyordu ve sosyal medyadan takip ettiğim kadarıyla kızlarla görüşmeye devam ediyor. Eminim hayatına giren her kızla delicesine düzüşüyordur, bu adam sanki bunun için doğmuş gibi bu işte bir numaradır.

Oyladığınız için Teşekkür Ederim.
0%
Rates : 0
10 ay ago 292  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In