Advertising

Kayınvalidemle sikişmemiz porno izle

Ben YESİM, ailemle birlikte Almanya’da yaşıyorum. 26 yaşındayım. Çok güzel olmasam da vücudum çok seksiydi, kalçalarım ve göğüslerim canlıydı ve kavun büyüklüğü herkesin dikkatini çekiyordu.. özellikle başörtüsü takmış olmam beni daha da çekici hale getirdi. Boşandım, bu evliliğin sona ermesi gerektiğini düşünerek, içki içmesinden rahatsız olan ailemle konuştum ve bunun üzerine kumar oynadık ve seks hayatımız korkunçtu..
şimdi ailemin evinde yaşıyorum, çalışıyorum ve ailemi destekliyorum ve yalnız değildim.. Ailemin tek kızıyım.. ben de istediğimi yapıyordum. Ailemle aram rahattı. Kendimi özgür ve özgür buldum.. ailem çalışıyordu ve sadece hafta sonları birlikte olabilirdik.. elbette herkes vardiyalı çalışıyor. . Bir arkadaşlık sitesine kaydoldum. Belki biriyle tanışıp tekrar evlenirim diye düşündüm.. Profilime farklı bir resim koydum.. yani, yaşımdan üç yaş küçük yazdım.. Olgun erkekleri severim..

Bir gün biri bana yazdı.. Cevap verdim.. Görüşmek istediğini ve niyetinin ciddi olduğunu söyledi.. Resimde görüldüğü gibi çok nazik ve yakışıklı bir adamdı.. Yazdığımız her gün biraz daha samimi olmaya başlamıştık.. Neyi sevdiğimi soruyordum ve cevap veriyordum. Adımı sorduğunda sana farklı bir iş verdim.. internette kimseye güvenilmez.. Çok yazdıktan sonra evli misin diye sordum.. oda evet, ama başka biriyle tanışmak ve hayatımı sadece hafta sonları gömmek için devam ettirmek istediğini söyledi. wife..so dostça bir hayat istedi, karısını boşayamayacağını söyledi.. Önce hayır dedim, benim için uygun olmadığını söyledim ve bitirelim dediğimde önce düşün dedi.. İstediğin her şeyi verebilirim. Seni hiçbir şeyden mahrum etmeyeceğim.. Bir sürü şey vaat etti.. Ama sana nasıl güvenecektim.. Sonra seni düşündüm, haber vereyim dedim ve kapattım..
Bir hafta geçti ve düşündüm ki, bu yaşta taşındım ve dulum. beni bekliyordu.. konuştuk ve bu sefer açık olmamız gerektiğini söyledik.. oda iyi..
ona hangi şeylerden hoşlandığını sordum.. ama her şey dahil dedim.. karımla bir yerlere gitmemi söylediği oda onu yatakta seviyor üzgünüm onun bir orospu gibi sevişmesini istiyorum dedi. Ben de beğendim.. Evliydim ve kocam belki iki haftada bir benimle düzüşürdü.. adam eğer istersen seni günde iki kez becereceğimi söyledi.. bana ev sahipliği yapıyor..
Utanmadan düşünüyordum, ya hep ya hiç.. eğer konuşursak, her şeyden bir şekilde bahsedelim, ne o beni görüyor ne de ben onu..
Sorsam bana sikinin resmini gönderebilir misin diye sordum.. oda neden gerçek gerçeklikte görmek istemediğini sordu.. Ben de aletinin şeklini görmek istiyorum ve korkma. Ben oyun oynamam.. tamam dedi.. ama yarın sana göndereceğim dedi.. sakin ağdan bir sikin resmini göndereyim diye merak etme dedim.. endişelenme dedi, sikimi göndereceğim ve amının ve göğüslerinin resmini istiyorum.. Tamam dedim, yarın ikimiz de resim konuşacağız.. Öğleden sonra kapattım ve yarını bekledim.. Tuvalete gittim ve am kıllarımı şekillendirdim ve iki dudağım da ayrıldı ve dedim ki, fotoğraf çektim.. zamanımız geldi ve ağdaydık.. sikinin resmini yolladı, önce gerçekten sarhoş hissettim ve hemen amımdan su çıktı.. Amımın ve göğüslerimin resimlerini gönderdim.. işte oda, tüylü amcığı sevdiğimi söyledi.. Bayıldım..
Ayrıca sikini ağzımda ve göğsümde istiyorum.. İstersen kıçımda olabilir dedim..
sonra, her konuda anlaşmamıza göre, gerçekten buluşalım dedi.. Tamam nerede ve ne zaman dedim.. sen karar ver.. Kimsenin bizi göremeyeceği bir yer olacağını düşünmüştüm en azından tanıdık gelmemeliydi..
Bizden yaklaşık 25 km uzaklıkta, yani yaklaşık yarım saat uzaklıkta bir göl var. Söyledim, oda tamam dedi.. Saat 2 gibi orada buluşalım dedim. Heyecanlı ve sabırsızdım.. Oraya vardım, arabamı park ettim, arabada bekliyorum.. zaten başka araba yoktu.. Arabamın kırmızı olduğunu söyledim.. bir araba geldi ve yanıma park etti.. Babamın arabasına baktım.. babama şimdi ne diyeyim? Arabadan inip kapımı açtı ve kızıma burada ne aradığını sordu.. Biriyle tanıştım ve burada buluşacağımızı söyledim.. Babama ne aradığını sordum.. kızım hafta sonları anneni görebileceğimi biliyor ve her zaman yorgun olduğunu söylüyor. Şimdi yatmaya gidiyor.. kendimi tatmin edebilmem için tuvalete gidip 31’i kontrol ediyordum..

Şimdi birbirimize yazdık, sanırım öğlen oldu.. bana bir resim gönderdin mi baba?. Evet, benim bir resim. Amin’inin resmini gönderdiğini söylemedin mi?. Utanarak evet dedim.. çok hoş bir amin’iniz var, boşandığınız isimsiz adam onun değerini hiç bilmiyordu.. Boşanmana sevindim..
Ona şimdi ne olacağını sordum.. babam bilmediğimi söyledi ama sana bir şey söyleyecek.. Bayıldım, dünden beri 31 kere ateş ettim ve senin sikin çok tatlı konuşurken sikim sulanıyor. Babam gibi ben de bunun farkındayım.. Babamın pantolonuna bakıyorum.. ama resimden gerçekten görmek istemedim.. Baba dedim.. oda evet kızım.. Sikini görmek istiyorum, izin verir misin? fermuarını çekti ve kapağını çıkardı.. Harika dedim.. dokunabilir miyim? Odaya dokunmak istersen sorun olmadığını söyledi.. elime aldığım an midemden bir şeylerin aktığını hissettim.. Tahrik olmuştum.. Bu aleti ağzıma alıp amımda hissetmek istediğimi söyledim..
babam da bana yapacağını söyledi, bu beni daha da kızdırdı..

Baba, benimle düzüşmek ister misin diye sordum.. nasıl olacak? vardiyan zaten annemle farklı.. annem işteyken birlikte sevişip sevişeceğiz ve sen yaraksız kalmayacaksın, ben de yaraksız kalmayacağım.. peki, annen duyarsa ne olacak?. biz de açıklayacağız ve eve gittik.. sonunda beni becereceği ve beni aldatmayacağı için mutluydum ve yıllardır adamı bulduğumu biliyorum.. eve geldik, annem gelmek üzereydi ve babam gitmek üzereydi.. ikinci gün sıkıntıyı bırakmak zorunda kaldık..
sonunda babam işten geldi ve annem gitti.. Annem gittiğinde kendimi babam için hazırladım.. Çok seksi şeyler giydim ve sarığımı çıkardım, duş alacağım.. ben çıktıktan sonra şortla geldi ve beni bıraktığı yerden devam etti.. elini eteğimin altına koydu ve koca popomu okşadı.. iç çamaşırı giydiğim için hemen kıçıma ulaşabilirdi.. su dick onun şort onu dışarı aldı ve onu aldı anı akıyordu.. taş gibiydi. Uzun zamandır sarılıyordum, yüzsüz sikini ağzıma aldım ve ağzıma aldım ve hıçkırarak ağlıyordum.. babam bundan hoşlanıyordu ve kafamı tutuyordu ve ağzıma girip çıkıyordu.. belli bir zaman geçti ve bu sefer beni yatağa yatırdı ve ağzını amımın üzerine koydu, somurtarak ve koşarak yaladı water..It sanki yıllardır amını görmeyen babam diliyle o kadar iyi sıkıyordu ki boşalıyordum ve babamın amını tutuyordum. kafa, amıma baskı yapıyordum.. nesin sen baba, aşkım, seni şimdiye kadar neden görmediğimi mırıldanıyordum ve zevkimin zirvesine ulaşıyordum.. Öğleden sonra bir zevk olamayacağını düşünüyordum. . diliyle işini bitirdi ve sikine gelme vakti gelmişti.. hadi baba, şimdi bu güzel aleti söylüyordum.. babam büzülmüş amıma kolayca giriyor ve sikişmeye başlıyor.. adamın enerjisi beni bitirmeye yetti, gerçekten tarif edilemezdi.. gidip gelmek gittikçe zorlaşıyordu..bir buçuk saat geçmişti, sevişmemiz ve sevişmemiz.. Babamın kasılmalarını hissettim ve içime boşalmasını istedim.üzerime yığılıyor, dudaklarımdan öpüyor ve seni siksiz bırakmayacağımı söylüyordu.. Onun için senin karın olacağım, eğer annem seninle dövüşemezse, yapacağım, sevgili babacığım..

ikimiz için olan özlem ve aile için olduğu için farklı bir cinsiyet ortaya çıkıyordu.. ve inanılmaz bir zevke dönüştü.. elimizden geldiğince sert sikişiyorduk.. tabii hafta sonları hariç..
Artık bir koca aramak zorunda değildim.. Babamın hem güvenilir olduğunu hem de beni üzmeyeceğini düşünerek mutluydum.. babam da mutluydu.

Oyladığınız için Teşekkür Ederim.
0%
Rates : 0
8 ay ago 133  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In