Advertising

İlk gece süper ötesindeydi 2022 Yeni

Aslında her şey akrabalarımın “Seni yerim, bu güzel çocuk” demesiyle başladı. Aradan birkaç yıl geçti ve kuzenim bizimle kalıyordu.

Kuzenim uyurken ben düşündüm ve götüme kuzenim neler kolumu yakaladı ve biraz eğlenelim yakalanırsak olacak dedim Tamam herkes yatmaya gitti ve biraz dedi bana koydu oynamayı bırak dedi görmek için arkamı dönüyordum süre önce bir taraftan ve çok beğendiğini bilmiyorum çok heyecanlandım ama evdeki insanlar tarafından yakalanma korkusu beni bastırdı ve sikini sürttürdü kolay demişti birkaç dakika için sürtünme sonra bu, şimdi aleti taş gibiydi ve beni sikmek istiyordu Çok korktum ama kendimi tutamadım çünkü zevkin zirvesindeydim. Sonra kuzenim pijamalarımı yavaşça çıkardı ve deliğime yaklaştırdı. Heyecandan ve zevkten ölecekmişim gibi hissettim.

Çok canım yandı, dur dedikçe canım yandı, üzerime geldi, beni baştan çıkardı, elimde değildi, bu yüzden kendimi serbest bıraktım ve kuzenim birden içime girdi, çok canım yandı, kısa bir süre sonra sessizce inlemeye başladım. yakalanma korkusu beni kötü hissettirdi ve lütfen dur dedim ve kendimi geri çektim kuzenim, çok güzelsin dedi ve öpmeye başladı. Yarım saat kadar seviştikten sonra birlikte yattık. Bakirem gitmiş gibi hissettim şimdi kuzenim kocam olmuştu, bir iki gün sonra evimiz boştu ve kuzenimi aradım, kısa bir süre sonra geldi ve soyunmaya başladı hemen yatağıma gittik beni yalamaya başladı göğüslerimi emiyordu Geçmeye başlamıştım dışarı.

Sonra beni yüzüme yatırdı ve üstüme geldi, sikini biraz ıslattı, deliğimle oynamaya başladı, içeri girmek zordu çünkü çok dardım, biraz daha oynadıktan sonra tamamen içime girmeye başladı, zevkten deliye döndüm, sonra pozisyon değiştirdik, beni tekrar uyuklattı ve ıslattı ve bana girdi, şimdi tamamen kadındım, beni sessizce inletiyordu. Birkaç dakika daha sikildikten sonra orgazm oldum ve boşaldım o hala içimdeydi zevkle titremeye devam etti Titremeye başladım ve oda benden çıktı ve yüzüme boşalmaya başladı Kendimi çok iyi hissediyordum.

O anlardan sonra kuzenim sol ve annemin dolabında eşya, kırmızı jartiyer set buldum başladım ve evdeki insanlar, hemen kuzenimi aradım oda yakında geleceğim dedi gittiğinde Evin boş olması için bekledi, Tamam dedim ve telefonu çaldı, delikten baktım ederken, heyecanım o anda deli bir sonra ve hemen jartiyer sette koydum,, Kapıyı açtım ve burada beni gördü ve kızım yalamaya ve öpmeye başladı, ne kadar tatlı olduğunu söyleyerek, yatak yapma aşk gittik , beni yatağa yatırdı ve pantolonunu çıkardı. ve ağzıma vermeye başladı.

Taş gibi olan sikini yalamaya devam ettim, sonra yatağın başındaki bebek yağını alıp deliğime ve sikime sürdüm, arkamdan gitti, yağ yüzünden çok çabuk içime girdi, çok canım yandı, gözümü kaybettim Küçük bir yolculuğa çıktım, özür dilerim, tamam, özür dilerim, dedi ve yavaşça deliğimle oynadı. İçime girdi ve bana büyük zevk verdi. Sonra onu yatağa yatırdım ve üstüne atladım. Kırmızı jartiyerlerim ve sarı uzun saçlarımla onun kadını oldum. O atlarken orgazm oluyordum ve tekrar titremeye başladım.

Oda zevkten boşalmaya yakındı, ağzıma soktu ve boşalmaya başladı, sikini dudaklarıma vurmaya devam etti ve güzel olduğumu söyledi, tabii ki zevkle uçuruldum ve evimiz her boşaldığında onu aradım ve seviştik ve becerdik saatlerce. Hepinizle paylaşmak istediğim harika bir zamandı. Seni öpüyorum.

Oyladığınız için Teşekkür Ederim.
0%
Rates : 0
11 ay ago 147  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In