Advertising

delikanlı mert bana hiç acımadı instgram

Nevşehir’den selamlar dostlar. Ben Serpil, 35 yaşındayım. Ben Bulgar göçmeniyim, 1.70 metre boyunda, büyük memeli, koca götlü, etli amcıklı, sarışın bir kadınım. Kocam Osman Nevşehirli. 15 Yıl önce Nevşehir’de turistik bir otelde çalışırken Osman aynı otelde garsonluk yapıyordu. 6 ay içinde tanıştık ve sevgiyle evlendik. 15 yıldır evliyiz. 3 Çocuğumuz var ve çok mutluyuz. Evlendikten sonra otelde çalışmayı bıraktım ve evimin kadını oldum. Kocamın Nevşehir’in dışında (Kaymaklı Derinkuyu yolu üzerinde) arazileri vardı, zamanla orada bir çiftlik kurduk ve hayvan yetiştirmeye başladık. Şu anda yaklaşık 150 koyunumuz var. Yazın koyunlarla yaylaya gidiyoruz, kışın köyümüze dönüyoruz. Yaylaya iki odalı bir taş ev yaptık ve orada uyuyoruz.

Yayla hem koyunlar için daha iyi hem de bizim için daha iyi. Çünkü Osman’ım yaylada koyunları otlatırken beni hep sikiyor (köyde evimiz kalabalık olduğu için o kadar rahat değiliz). Bu yüzden Yayla’ya gittiğimizde külot giymem. Ben giysem bile Osman asla giydirmezdi. Yayladaki hemen hemen her ağacın altında beni becerdi. Ben de rahat olmasam da, sikişmek için her zaman Osman’ıma sürtüyorum. İşedikten sonra benim kedi yalıyor Osmanlı bir alışkanlıktır, hiç kedi yıkanır veya kaldırıldı, benim kedi yalamak olacak benim o alıyor. Ondan sonra beni orada orada sikiyor. İkimiz de çok azdık. Bu arada Osman’ın aleti o kadar da büyük değil ama küçük de değil. Nevşehir’e gittiğinde de Seks Filmini getiriyor ve birlikte izliyoruz. Tabii ki, daha sonra sevişeceğiz. Kocamla yüzlerce film izledim, aklınıza ne gelirse gelsin konular hep farklı. Kocam hep götümü sikmek isterdi ama sikimde değildi ama getirdiği filmleri izledikten sonra kocama da götümü vermeye başladım. Amına sokmaktan daha zevkli olduğunu söyleyebilirim.

Yine yaz oldu ve yine koyunlarımızla Yaylaya gittik. Bir sabah uyandığımızda kocamın sikini görünce bir süre yatakta kalıp sikişmeye başladık. Kendimizi becermeye başladığımız anda, köpeklerin havlayan sesleriyle şaşırdık (4 Çoban köpeğimiz var). Yarı yolda sikişmeyi bıraktık ve bakmak için dışarı çıktık. Taş evimizin toprak yolunda, görünüşe göre yabancı Tuuristlere ait bir Kampçı (Karavan) durdu, köpekler koştu ve Kampçıyı kuşattı. Turistler araçtan ineceklerdi ama köpeklerden korkuyorlardı ve dışarı çıkamıyorlardı. Osman hemen gidip köpekleri bağladı, turistler de bağladı. Bizim yaşımızda iki Siyah Turist, biri kadın biri erkek! Nevşehir’de bir otelde çalışırken zaman zaman Siyah Turistler gelirdi ama 40 yıl boyunca Yaylada Siyah bir Turist göreceğimi düşünsem aklından bile geçmezdi.

Muhtemelen sikişimiz yarım kaldığı için, Siyahi Turistleri gördüğümde, daha önce kocamla izlediğim Siyahi bir film aklıma geldi. Filmdeki kadın ve adam Siyahtı. İzlerken kocam dedi ki, “Siyah kadının amına bak, iyi bir sikişi var!“Dedi. Belki kıskançlık yüzünden kıskandı ve dedi ki, “Siyah adamın aleti çok büyük, siktiği her kadını zevkle emerdi!” dedim. Ama inan bana, nasıl söylediğimi bilmiyorum, sadece ağzımdan çıktı. Kocam gülümsüyor, “Bulursan Zenci yarağı yemek ister misin?” istemişti. Ve dedim ki, “Aptal olma!” Bir şey söyledim. Zencinin sikinden yaralandım ama kocam beni denediği için sert bir şekilde boşaldım. Kocam ciddi olduğunu, her zaman Siyah bir kadınla yatmak istediğini söyledi. Ben de dedim ki, “Zenci bir kadın bulursan sikimde değil! Ve mesele sadece kapatıldı ” dedim.

Neyse, kafamda o düşüncelilerle eve davet ettik Zenci Turistleri. Ama ben çaktırmadan hep Zenci erkeğinin önüne bakıyordum. Şortunun önü öykü kabarığı ki, içindeki yarağı hayal edip amım karıncalanmaya başladı. Zengiler evinin önündeki gölgeliğin altın madenlerine oturdular. Ben ayran yapmak için içeri girdim. Kocam’ın benim Zengin erkeğine bakışımı fark etmiş ve ben mutfakta iken geldi, pis pis sırıtarak“ “Zenciler nasıl ama?” dedi. Ben ne demek istediğini anladım“ “Saklanma, olmaz!” dedim. Ama Osman beni arkamdan kucaklamış ve siki sanki eteği delip götürmüş (Altında’da külot yok ya!). Elini eteğimin içine soktu ve beni avuçlayacak, “Sen istemiyor musun, fakir amin Zenci yarağı istiyor Serpilim!” dedi. Hakkaten de amım vıcık’ın vıcık’ı içerdeydi. Yine de, “Yapma Osman, rezilleşiyoruz!” dedim. Osman da, “Amaaan canım, sanki birdaha birbirimizi mi göreceğiz! Gel inadı bayrak ta, ayartıp sikişelim Zencilerle!” dedi. “Osman şen ciddimin mi?” dedim. “Valla ciddim karıcığım, hem hayatımda birdefa Zencı amı sikmek, hem de senin amına Zencı yarağı girerken izlemeyi çok istiyorum!” dedi. “Tamam lan o zaman, pilavdan dönenin kaşığı kırılsın! Bunu sen istedin boynuzlu kocacığım, bak kendimi nasıl beceriyorum Zenciye!” dedim…

Ayranı yaptım ve tepsiyle çıktım. Gölgelik altında oturup Turistlerle ayranımızı içerken yarı ingilizce, yarı Tarzan ve biraz da el hareketi ile sohbet ediyorduk. Onlar Amerikalıydı, Camperla 3 ay içinde Türkiye’nin turistik yerlerini ziyaret etmeyi planlıyordu. Konuşmamıza devam ederken, iki metre ötede, sevimli köpeğimiz ve kocam tarafından bağlanmış bir erkek köpeğimiz sikişmeye başladı. Siyah adam güldü, “Aman Tanrım!” dedi ve hemen sikişen köpeklerin fotoğraflarını çekmeye başladı. Aynı zamanda kendi aralarında konuşuyor ve gülüyorlardı. Muhtemelen Amerika’da hiç köpek sikişi görmemişlerdir. Köpekleri izlerken Siyah adamın sikinin kalktığını ve neredeyse şortundan sarktığını fark ettim. Kocam ve ben göz teması kurduk, kocam da fark etti, gözleriyle bana işaret etti ve içeri girdi. Boş ayran bardaklarını alıp içeri girdim. Kocam hemen dedi ki, “Zencinin sikinin nasıl kalktığına bakın!”dedim. “Gördüm, gördüm!” dedim. Pencereden dışarı baktık, öpüşmeye başladılar. Öpüşmeye o kadar dalmışlardı ki, ayran ile yanlarına gittiğimizde bizi fark etmediler bile…

Ayranı içtikten sonra haritayı çıkarıp Ihlara Vadisi’ne gitmek istediklerini söylediler. Kahvaltı yapmadılar, Ihlara Vadisi’ne giderken kahvaltı yapacak yer var mı diye sordular. Gibi, “Hiçbir Sorunumuz vardı.” Henüz kahvaltı yapmadığımızı söyledik ve birlikte kahvaltı yapmamızı önerdik. “Oohhh, Teşekkür Ederim, Teşekkür Ederim!” mutlu bir şekilde kabul ettiler. Kocam adamla sohbet ederken, ben kadınla mutfağa girdim ve yer sofrası için, çene için köy kahvaltısı hazırladık. Yanında köy yumurtası, süt, tereyağı, peynir, zeytin, yeşil soğan, fillo ekmeği ve çay demledik. Ben de karabiber kavurdum. Oturduk ve birlikte kahvaltı ettik. O kadar çok sevdiler ki masadan ayrılmak istemediler. Kocam dedi ki: “Yarın gidiyorsun! Daha Törkiş Rakısı var!” Bu gece bizimle kalmalarını istedi. Birbirlerine baktılar ve “Tamam! ‘söylediler. Çapraz bacaklı oturmaktan dizlerimiz ağrıdığında, diğer odadaki kanepede çaylarımızı içtik.

Yarım saat sonra Osman bana şöyle dedi: “Haydi, karım, küçük Rakı sofrasını hazırla!” Duvarda asılı olan Bağlamayı indirdi ve turistlere yöresel şarkılar çalmaya başladı. Günahı ortaya koydum ve Rakı şişesiyle birlikte kavun, karpuz ve beyaz peynir getirdim. Zencilerimiz hayatları boyunca hiç Rakı içmediler. İkinci dubleden sonra bile uçmaya başladılar. Durmadan gülüyorlar, “Çok güzel! Çok Güzel!” diyorlardı. Üçüncü dubleden sonra Zenci adam bana ve kadına kocamla sarılmaya başladı. Önce rakıdan bir yudum alıp birbirlerini öptüler, sonra adam beni, kadın da kocamı öptü. Baktığımda kocamın eli Siyah kadının bacaklarının etrafında koşturuyor, şortunun eteğinden amını okşuyordu. Kocam tarafından cesaretlendirilince, Siyah adamı öperken elimi şortunun üzerine koydum. Kocam şerefe cam yükseltmek için her şimdi ve sonra ve Zenciler içecek yapmak için kullanılır. Ve bana dedi ki, “İyi gidiyor, iyi gidiyor!” dedi, cesaret verdi…

Beşinci çiftten sonra Zencilerimiz çok sigara içtiler ve resmen kocam kadınla, ben de adamla öpüşmeye başladı. Artık herkes kendini kaptırıyordu. Adamın şortunu indirdim ve ölü bir yılan gibi siyah bir yarak çıktı. Tamamen iyileşmemişti ama rahat bileğimin büyüklüğündeydi. Ayrıca huysuz. Onun önünde çömeldim ve Zencinin sikini yalamaya başladım. Ama ne yalama ama sanki hiç yarak görmemiş gibi yalıyordum. İnan bana, amımdan su akıyordu. Alet tamamen kalktığında, adamı kanepeden kaldırdım ve sırt üstü yere yatırdım. Eteğimi belime toplayıp üzerine atladım. Zenci amımı yalamak istedi ama yalanmak için sabırsızlanıyordum, amım zaten su gibiydi. Sadece zenci sikini üzerine oturdum. Boşluk benim kedi sol ve biraz acıtıcı olduğunu dick benim kedi oldukça derin. Ben Zencinin sikinin üzerinde otururken kadın Osman’ın sikini yalıyordu. Bir süre sonra kalkıp yanımızdaki yere geldiler.

Oyladığınız için Teşekkür Ederim.
0%
Rates : 0
8 ay ago 105  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In