Advertising

Bakire ablemı bi güzel siktim 2022 Yeni

Merhaba, ben Mette. 23 yaşındayım, 1.88 metre boyunda, kahverengi saçlı bir erkeğim. Ailemin tek çocuğuyum. Özel bir üniversitede 3. sınıf öğrencisiyim. Başıma gelen olayın diğer kahramanı Asiye, 35 yaşında, 1.70 metre boyunda, 58-60 kilo ağırlığında, güzelliği ortalamanın çok üzerinde olan 2 çocuk annesi olmasına rağmen harika bir fiziğe sahip esmer güzel bir dul. Anlatacağım olay Haziran ayında Antalya’da gerçekleşti. Harika deneyimlerime geçmeden önce size Asiye hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Asiye’nin eski kocası 10 yıl önce, en büyük çocuğu 4, en küçük çocuğu 1 yaşındayken, çalışmak için Almanya’ya gitmek üzere Asiye’den ayrıldı ve 10 yıldır arayıp tekrar sormadı. Asiye de kaderini kabul etti ve evlerini temizleyerek çocuklarını büyüttü.

Anlatacağım bu olay yeni evimize taşınırken oldu. Annem ve babam çalıştığından beri tüm ev işlerini hallettim. Haziran ayının 2. haftasında annem evin temizleneceğini ve temizlikçiyi eve götürüp ona yardım etmem ve istediğini almam gerektiğini söyledi. Sabah 8’de Asiye’yi evinden almaya gittim. Önce eve gittik ve ne almam gerektiğini söyledi. Ev yeni bir site olduğu için inşaat atıkları vardı ve oldukça kirliydi. Asiye, evde çok iş olduğunu ve temizliğin en az iki gün süreceğini söyledi.

Gidip Asiye’nin istediğini aldığımda, Asiye temizlik için elbiselerini değiştirmişti. Geldiğimde Asiye geniş şort giyiyordu, çok kısa değildi ve göğüslerinde biraz sıkıydı ‘Buradayım! Sana söyleten bir bluz vardı. Asiye’yi böyle görünce, 11 yaşındaki oğlu yanında olmasına rağmen, yaramazlık aklıma geldi ve tahrik oldum. Aslında malzemeleri bırakıp sadece yemek getirip akşam eve götürmek dışında ona uğramayı planlamıyordum, Asiye’yi öyle görünce evden çıkmamaya karar verdim. Asiye kendi başına halledebileceğini söylese de ısrarım üzerine ve evdeki inşaat atıklarını bahane ederek ona yardım etmeme izin verdi.

Aslında amacım biraz sohbet etmek ve ona yardım etmek yerine onu etkilemeye çalışmaktı ve bunda başarılı oldum. O gün boyunca hem Asiye’ye yardım ettim hem de çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdim. O gün ona ‘Asiye Abla’ diye hitap ederken, önce bana ‘Mete’ demeye başladı, günün sonuna doğru da sevgilimle. İlk başlarda oldukça mesafeli olan duruşumuz, sohbet ilerledikten sonra daha samimi olmaya başladı.

Küçük fiziksel temaslar ve masum dokunuşlar bile vardı ve bu beni iyice kışkırttı. Günü böyle geçirdik ve tam gitmek üzereyken annem ve babam akşama doğru eve geldiler. Daha sonra halkımız eski eve gitti, ben de Asiye ve küçük oğlunu evlerine bıraktım. Sabah gelip onu alacağımı söyledim ve ayrıldık. Eve döndüğümde mutluydum ama Asiye’nin yarın oğlu Murat’la geleceğinden beri samimiyeti istediğim seviyeye getiremeyeceğimi biliyordum. Bu beni mutsuz ve umutsuz yaptı. Buna ek olarak, bir konuşma yapmak için temizliğe yardım etmek için o kadar çok çalıştım ki yorgunluktan ölüyordum. Ama yine de sabahı iple çekiyordum.

Sonunda sabah oldu. İşte yine Asiye’nin evinin önündeydim. Asiye’nin gelmesini sabırsızlıkla bekledim. Kısa bir süre sonra Asiye geldi ve arabaya bindi. “Hadi! Hadi gidelim. Bugün yapmam gereken bir sürü iş var.”dedim. “Murat nerede?” sordum. Murat’ın bugün gelmek istemediğini, ikna edemediğini söyleyen Erdoğan, “Bugün yalnızız…”. Bunu duyar duymaz, çocuğun son anda fikrini değiştirip gelmek isteyeceğinden korktuğum için gaza bastım. İçmiyordum. Bugün şanslı günüm ve fırsat elime geçtiği için aptalca sırıtmaya başlamıştım. “Bugün çok mutlu görünüyorsun.” Dedi ve arabada sohbet etmeye başladık. O kadar mutlu ve umutluydum ki 20 dakikalık yolun nasıl geçtiğini anlamadım…

Evdeydik ve Asiye üstünü değiştirmek için arkaya gitti ve birkaç dakika sonra geri döndü. Dünden çok daha seksiydi. Dünkü kısa ve biraz gevşek şortların yerini daha dar ve daha kısa şortlar aldı ve dünkü sıkı ama biraz iyi bir bluzun yerini beyaz, sıkı ve askılı bir bluz aldı. Şimdi birbirimizi biraz tanımamız gerektiğini söyledi, bu yüzden bugün biraz daha rahat giyinmiş. Çok güzel olduğunu ve genç kızların onunla rekabet edemeyeceğini söyleyerek ona iltifat ediyordum.

Aslında bir iltifat değildi, gerçekten öyle görünüyordu, ya da şartlandığım için öyle düşündüm. Gün çok güzel başlasa da dünkü konuşmanın sonuna doğru başlayan tatlı tatlı adreslerin yerini bugün yine Mete aldı. Ayrıca çok soğuk davranıyor, fazla konuşmamaya çalışıyordu. Umutsuzluk içine düştüm. Ama Asiye’yi önümde öyle görünce cesaretlendim ve samimiyeti dünden çok daha ileri götürmeye çalışıyordum.

Amacım Asiye’yi bir an önce etkilemekti ve o da benimle aynı şeyi istiyordu, yani seks yapmak. Öğlene kadar Asiye’yi kızdıracak yapacak bir şeyim kalmamıştı. Ama istediğimi elde etmeye yaklaşıyormuşum gibi hissettim. Şimdi harekete geçme zamanıydı. Asiye camları silerken ben de Asiye’yi düşmemesi için bahane olarak tutuyordum. Tabii onu tutarken fark edilmeden yavaşça bacaklarını okşamaya başladım. Ama yanlış bir şey söyler diye Asiye’yi gözümün önünden ayırmıyordum. İşte istediğim buydu. Asiye hiçbir şey söylemedi, sanki ne yaptığımı doğruluyormuş gibi.

Asiye işini bitirip yardımımla merdivenlerden inerken, belinden tutup bana doğru çektim ve hemen dudaklarını onunkine bastırdım. Kalbim duracakmış gibi geldi. Buradaydık ama Asiye birden beni itti ve “Ne yapıyorsun? Sen deli misin? Kendine gel!” bana bağırmaya başladı. Ondan çok etkilendiğimi ve dünden beri onu hayal ettiğimi söyledim. Asiye öfkeyle konuşmaya devam etti ve saçma bir şey yapmayacağını ve bu düşüncelerden bir an önce kurtulmam gerektiğini aksi takdirde hemen gidip anneme her şeyi anlatacağını söyleyerek beni tehdit etti. Öte yandan hala Asiye’yi ikna etmeye çalışıyor, ondan ne kadar etkilendiğimi anlatıyor ve iltifatlar yağdırıyordum.

Asiye’nin biraz yumuşadığını görünce tekrar yaklaştım ve dudaklarımı Asiye’nin dudaklarıyla buluşturdum. Asiye orada öylece durdu, cevap vermedi, ama bu sefer o da direnmiyordu. Asiye kendini bana bıraktı ve bir idol gibi durdu. Asiye’yi deli gibi öperken bir eliyle göğüslerini okşamaya başladım. Asi hiç cevap vermedi, ama yavaş yavaş inlemeye başladı. Ona dokunduğumda, tüm varlığımla meme uçlarının sertleştiğini hissettim. Bir iki dakika sonra Asiye de cevap vermeye başlamıştı.

Asiye de karşılık vermeye başlayınca tutkulu bir öpücük başladı. Üst dudağını tutmaya çalışıyordum ve o benimdi. Dillerimiz birbirine değiyor, birbirine dolanıyor, adeta bir oluyordu. Öpüşmeye devam ederken, ellerimden birini tişörtünün içine soktum, okşayarak göğüslerini sıktım. Her şimdi ve sonra elimi çekip göğüsleri ve onun şort içine sokmak, okşayarak ve onun önünü parmaklıyor istiyorum. Klitorisini dokunarak bulup okşadım ve sertleştiğini hissettim. Asiye de elini pantolonumun içine soktu, sertleşmiş sikimle oynayarak beni daha da tahrik etti…

Bir süre sonra Asiye gömleğimi ve pantolonumu kendi elleriyle indirdi ve yanımda sadece boksörlerim kaldı. Bluzunu ve sütyenini çıkardım ve Asiye dik göğüsleriyle karşımda duruyordu. Elbiselerimizi minder gibi yere serdim ve Asiye’yi nazikçe üzerine serdim. Hemen göğüslerini yalamaya ve öpmeye başladım. Zaman zaman meme uçlarını ısırdım ve bir elimle amını parmaklayıp klitorisini okşamaya devam ettim.

Göbek deliğinden başlayarak önce göğsüne, sonra boynuna, dudaklarına ve kulağına kadar dişlerimi öpmeye, yalamaya ve ısırmaya devam ettim. Asiye ise yavaş yavaş inliyor ve belirsiz bir şekilde homurdanmaya devam ediyordu. Onun da benim kadar eğlendiği belliydi. Ve yavaş yavaş şortunu indirmeye başladım, sonra hızlıca külotunu çıkardım. İşte Asiye’nin zevkten sırılsıklam olmuş mükemmel amcığı…

Asiye amcığı okşayarak ederken, öpüşme ve bacak ve kasık yalama oldu. Ve son olarak, dilimi ve dudaklarımı Asiye kedi ile bir araya geldi. Asiye’nin amını delilerle yalıyor, öpüşüyor ve somurtuyordum. Asiye’nin amından gelen zevk sıvılarıyla neredeyse sarhoş oluyordum. Birkaç parmağımı Asiye’nin amına sokup dilimle klitorisini uyarmaya devam ediyordum. Asiye bağırıyor, zevkten deliriyordu. Elbette ben de. Asiye, “Yeter! Dayanamıyorum. Beni yok ettin. Şimdi sikini sok!” diye bağırdı, bu da beni daha da heyecanlandırdı. Sonunda, Asiye harekete geçmezse çığlık atan ve titreyen bir orgazm yaşadı (ve eğer yaptıysa, oldukça iyi bir aktris).

Bu orgazm bana kendim kadar zevk verdi. Bu orgazmdan sonra Asiye hemen ayağa kalktı ve boksörlerimi indirdi. Şimdi de Asiye sikimle yüz yüze gelmişti. Boksörü indirir indirmez, “Hadi! Seni içimde istiyorum. Beni mahvettin!” beni kışkırtıyordu. Dedim ki, “Şimdi sıra sende. Bunu ağzına al!” Oral seks istediğimi belirttim. Asiye daha önce hiç yapmadığını, yapamayacağını söyledi. Onu ikimiz için de çok keyifli olduğuna, amını yalarken zevk aldığımız duyguları yaşayacağımıza ikna ettim…

Oyladığınız için Teşekkür Ederim.
0%
Rates : 0
11 ay ago 166  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In