Advertising

Azmış komşumu hayvan gibi siktim 2022 Yeni

Bir süre dinlendikten sonra Handan ile duş aldık ve duş aldık. Handan kalmamı teklif etse de, “Üzgünüm, gitmeliyim.” Dedim ve giyindi. Çıkarken Handan elini cebime koydu ve parayı düşürdü, dudaklarımı öperek, “Görüşürüz o zaman.” dedim. Eve gitmeden önce cebimdeki parayı atm’den hesabıma yatırdım. Eve geldiğimde annem oturma odasındaydı ve beni yanına çağırdı ve “Gel oğlum, bir şeyler konuşacağız…” Doğrudan ona gittim ve karşısındaki sandalyeye oturdum. Annem dedi ki, “Oğlum, sana baban hakkında bir şey söyleyeceğim, ama hemen üzülme, bu kötü bir şey değil…” Merak ettim, “Ne diyeceksin?” dedim.

Annem, “Oğlum, babanı İstanbul’a götüreceğim, geçen hafta sen okuldayken doktora gittik. Doktor babanın durumunun düzeldiğini söyledi ama İstanbul’da bir doktor ve fizik tedavi olacak. Doktor 1-2 ay içinde tamamen iyileşeceğini söyledi.”dedim. Bu durumdan memnun kaldım, “Tamam git, istediğin kadar kal. Para için endişelenme, sana her zaman para göndereceğim!” dedim. Yanaklarımı tutarak annem, “Oğlum, ben aslanım!” dedi ve bana gülümsemeyle baktı. Anneme dedim ki, “Seni orada evde tutacağım, tamam mı?” Hayır oğlum, zaten 2 ay hastanede kalacağız, buna gerek yok!”dedi.

2 hafta sonra ayrılacaklardı, Jale’yi aradım ve dedim ki, “Bana 2 hafta boyunca kimseye tuzak kurma. İki hafta sonra halkımız gidiyor, onlarla vakit geçirmek istiyorum!” dedim. 2 hafta boyunca sadece okula gittim ve ailemle evde zaman geçirdim. Zamanı geldiğinde Perşembe akşamı garaja götürdüm ve otobüslerine bindirdim. Otobüsleri kalktığında eve taksiyle gittim. Ama ev benim için sıkılmaya başladı. Cuma günü okuldan sonra Jale’yi aradım ve “Seninle kalabilir miyim? Bu yüzden evde yalnız sıkıldım!” dedim. “Tabii, gel!” dedi Jale gülerek. Söyledi. Çantamda birkaç eşyayla evden çıktım.

Yolda bir taksi çağırdım ve bindim. Jale’e giderken telefonum çaldı. Arayan Handan’dı“ “Sana bir şey soracağım, Cumartesi akşamı bana gelir misin? Bir arkadaşımı davet edeceğim, seni çok övdüm!”dedim. Ve dedim ki, “Tamam, geleceğim!” Dedim ve telefonu kapattım. Bu arada Jale’nin evine geldim. Jale benimle kapıda buluştu. İçeri girdiğimde dudaklarımı öptü ve dedi ki, “Yani karı koca olarak 2-3 gün seninle yaşayacağız, ha?”dedim. Ve güldüm, “Evet öyle, yoksa beğenmedin mi?” dedim.

Jale bana yaklaştı ve sikimi tutarak, “Hayır, hoşlanmadığım için değil, ilk defa bir erkekle bu kadar uzun süre yaşıyorum!” dedim. Jale ile o gün sıcak bir gece geçirdik, yaklaşık 2 saat sikiştik ve 3 kez boşaldım. Yatakta yatarken bana gülümsedi ve “Seni seviyorum, istediğin kadar sikişebilirsin!” dedim. Ve dedim ki, “Bunun için özel bir şey yapmıyorum, sadece oluyor!” dedim.

Ertesi gün öğlene kadar uyuduk. Sonrasında kahvaltı yaptık ve evde vakit öldürdük. İkimiz de dışarı çıkmak istemedik. Akşam 19: 00’a doğru hazırlandım ve taksiyle yola çıktım. Handan’ın evine gittim. Handan, eteği kalçalarının hemen üstünde biten lacivert tek parça bir elbise giyiyordu. İçeri girdik ve oturdum. Handan bana bir bardak viski verdi. “Konuğun nerede?” dedim. Handan, “Yukarıda viskini bitireceğiz!”dedim. Viskimi çabucak içtim, kimin karşıma çıkacağını merak ediyordum. Handan ön tarafta, ben arkada ayrıldık ve yatak odasına girdik.…

Ama o anda şok oldum, yatakta yatan kişi Üniversitede öğretim üyemdi. O da bir süre bana baktı. Adı Müge’ydi, 35 yaşında, bakımlı, koyu saçlı, koyu kahverengi göğüslü ve dolgun kalçalı bir kadındı. Okulda da çok kışkırtıcı giyinirdi. Arkadaşlarımız onu bir kez becerebilmenin hayalleriyle yandı. Bu sefer okuldan daha kışkırtıcı giyinmişti. Ayrıca askılı şeffaf tek parça bir elbise giyiyordu. Meme uçları bile görülebiliyordu.

Uzun süre birbirlerine bakan Handan, “Ne oldu? Tanışıyor musunuz, tanışmıyor musunuz?” dedim. Ve dedim ki, “Hayır tanışmadık, sadece güzelliğine baktım!” Durumu kurtardım. Handan beni ona doğru çevirdi, “Beni de unutma, tamam mı?” dedi ve birden dudaklarımı yaladı. Öpüşüyorduk ama olayın heyecanıyla çok heyecanlandım ve tutkuyla öpüşüyordum. Müge Hanım bizi izliyordu. Handan öpücüğü kısa kesti ve boynumdan aşağı doğru hareket etmeye başladı, boynumu yalarken eliyle sikimi tuttu. Handan gömleğimi çıkardı ve göğüslerimi emmeye başladı. Oradan yavaşça karnıma indi.…

Sonunda pantolonuma geldiğinde Müge’ye döndü ve “Hadi kızım, neden orada utangaç bir şekilde duruyorsun?” dedim. Nedense aptal gibi korktum, Handan, Müge’nin benim öğretmenim olduğunu bilmiyordu, aslında tereddütüm asılsızdı. Ama o uzak durduğunda ben de ona gitmek istemedim. Müge Hanım evinden kalkıp yanıma geldi. Handan pantolonumu çözdü. Müge bir şey yapıyormuş gibi görünmek için karnımı okşuyordu. Handan pantolonumu ayağımdan çıkardı. Boksörümü indirdiğimde aletim dışarı çıktı. Müge Hanım birkaç saniye sikime baktı. Büyüklüğüne ve kalınlığına bakıyordu. Sikimi ilk defa böyle şişmiş bir halde gördüm.

Sonunda sertlikten kurtuldum ve ne olursa olsun buraya kadar geldiğimizi düşünerek elimi arkasından Müge Hanımın kalçasına koyup sıktım. Müge Hanım kulağıma, “Burada olanlar burada kalacak, yoksa eğitim hayatımı bitireceğim!”dedi. Başımı Müge Hanıma doğru çevirdim ve dudaklarını onunkine bastırdım, o da yavaş yavaş bana cevap veriyordu. Onun kadar azgın bir kadının ne olursa olsun karşılık veremediğini biliyordum. Handan da harika bir şekilde sikimi yalıyor, ağzının derinliklerine götürüyordu. Yaklaşık 10 dakika yaladıktan sonra Handan’ı aldım ve dedim ki, “Sevgilim, arkadaşın sikimi hiç yalamadı mı?” dedim. Handan, Müge Hanım’a, “Hadi, sıra sende!” dedim. Müge Hanım, “Tamam ama önce tuvalete gitmem lazım!” tuvalete gitti.

“Kameranız var mı?” Handan’ın kulağına fısıldadı. Dedim. “Çekmecede, ne yapacaksın?” dedim. “Bu anı yakalamak istiyorum. Ama gizlenmesini istiyorum, böylece arkadaşın bilmiyor!” dedim. Handan, “Tamam!” dedi ve çekmeceleri karıştırdı. Kamerayı bulduktan sonra makyaj masasının üzerine parfüm şişelerinin arasına yerleştirdi ve yatağı görebilmesi için yerleştirdi. Bana geldi ve dedi ki, “Tamam, bitti, şimdi ateş ediyor!”Dudaklarımı karşı bastı.

Müge banyodan geldiğinde birkaç saniye sikime baktı ve sonra önüme yığılıp sikimi ağzına aldı. Sikimi yavaş yavaş yalıyordu ve saçından tutarak sikime hızlıca bastırmaya başlayınca hızlanmak zorunda kaldı. Fena halde yalamıyordu, kaltak, ama yalamak istemiyormuş gibi davrandı çünkü ona okulda ne kadar ateşli olduğunu söyleyeceğimi düşündü.

Bu sırada Handan soyunmaya başladı, elbisesini çıkarıp bir kenara attı ve soyundu. Zaten iç çamaşırı giymiyordu. Handan Müge Hanım’ı ayağa kaldırdı, sonra beni elimden tutup yatağa sırt üstü yatırdı ve “Şimdi bizi izleyin!” dedim. Sonra Müge elbisesini çıkardı. Müge’nin altında sadece el büyüklüğünde siyah bir külot kalmıştı. Handan dizlerinin üzerine çöktü ve Müge hanımın siyah külotunu çıkardıktan sonra sırtını döndü. Kalçasının sağ üst köşesinde küçük bir dövme vardı. Öğretmenimizin ne kadar cesur olduğunu bir kez daha anladım. Handan, “Hadi Müge, başlayalım!” dedim. Müge Hanım yanıma geldi ve sırtını bana çevirdi ve yatağa uzandı, bir ayağımı diğer tarafıma koydu, üzerime düştü, amını ağzıma bastırdı.

Müge bana o pozisyonda amını yalattırırken Handan da sikimi yalıyordu. Müge’nin genişlemiş amını yalamaktan büyük zevk aldım. Müge de farkında olmadan çok ıslaktı ve birkaç dakika içinde inleyen bir orgazm oldu. Handan sikimi ağzından çıkardı ve Müge Hanımın kafasına bastırarak sikimi yalamaya başladı. Müge Hanım’la 69 yaşındaydık. Handan bizi yandan izliyordu, ancak Müge’nin bacaklarından pek bir şey göremiyordum. Handan, “Müge de benim gibi sert seksten hoşlanıyor, aklınızda bulunsun!”dedi ve güldü. Müge’nin amı 5-6 dakika sonra tekrar ıslandı ve 10 dakika içinde ikinci bir orgazm oldu. Handan, “Müge, neyin var senin, çok azgınsın!”dedi ve güldü.

Müge zorla gülümsedi ve sonra benden kalktı. Ben de kalktım. Müge hanımı kolundan tutup sertçe yatağa attım ve gülümseyerek, “Hadi, şimdi sikin benim sikimin tadına bakacak!” dedim. Bacaklarını açtım, sikimi amının girişine getirdim ve tek seferde kök saldım. Müge Hanım acı bir çığlık attı. Öte yandan, zorluyordum ve gelip geçiyordum. Taşaklarım onun götüne çarpıyor ve farklı sesler çıkarıyordu. Müge’yi 10 dakika kadar siktikten sonra oradan çıktım. Müge altımdan kalkmaya çalışırken uzandı ve “Nereye?” dedim. Handan’ın elini tuttum, Müge’nin üstüne götürdüm ve onu eğri yaptıktan sonra Handan’ın amına girdim. Ben de Handan’ı hızlı sikiyordum, Müge de Handan’ı giydiği için kalkamıyordu.

Oyladığınız için Teşekkür Ederim.
0%
Rates : 0
11 ay ago 145  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In